Пісню «Браття Українці» визнано гімном АТО

22

 Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко вручив лідеру гурту «Шабля» Вові Гейзеру документ про офіційне визнання пісні «Браття Українці» гімном АТО.

Заступник глави АП повідомив: «Підтримуючи українських військовослужбовців через мистецтво, ви наближаєте перемогу нашого народу над загарбниками. Упевнені, що Ваша творчість та активна громадянська позиція сприяють піднесенню патріотичного духу українського народу та зростанню авторитету України у світі».

«Пісня «Браття Українці» була написана незадовго до початку бойових дій на Донбасі. Для мене ця пісня стала пророчою, а відтепер вона офіційно визнана Гімном АТО. Однак, зверніть увагу, у цій пісні є такі рядки: «З нами свята віра, з нами Бог і правда, і ми проти того, щоб брат ішов на брата. А якщо з війною — тоді начувайтесь, нас ніщо не зупинить. Слава Україні!» Ми підкреслюємо — Україна не хоче війни, однак ми до останнього будемо захищати свої кордони, свою Незалежність, честь та гідність українського народу», — говорить Вова Гейзер.

/ фото гурту «ШАБЛЯ» via Facebook

Поделиться:
Загрузка...