РНБО просить на безпеку і оборону 100 млрд

56

 Фінансування на 2016 рік, передбачене із загального фонду Державного бюджету, становитиме не менше 100 мільярдів гривень

Про це йдеться у повідомленні прес-службим Ради національної безпеки і оборони за підсумками її засідання.

Зазначається, що під час засідання РНБО було розглянуто бюджет сектору безпеки і оборони на 2016 рік. За результатами обговорення було рекомендовано КМУ забезпечити рівень видатків на сектор безпеки і оборони, відповідно до Стратегії національної безпеки України та Військової доктрини в обсязі 5% від ВВП. З них не менше 3% видатків передбачено на оборонний сектор.

"Фінансування, передбачене із загального фонду Державного бюджету, становитиме не менше 100 мільярдів гривень, окрім того, планується додаткове фінансування зі спецфондів та залучення ресурсів під державні гарантії", — йдеться у повідомленні.

На засіданні, пишуть у прес-службі, також були визначені пріоритетні стратегічні військові програми щодо розробки та виготовлення сучасного озброєння та військової техніки для включення їх до Державного оборонного замовлення на 2016 рік.

"В ході обговорення цього питання учасники наголосили, що Державне оборонне замовлення на 2016 рік буде затверджене без зволікань одразу після прийняття парламентом Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік", — наголосили у РНБО.

Окрім того, в таємному режимі було розглянуте питання про невідкладні заходи з удосконалення системи протиповітряної оборони України та розбудови аерокосмічної розвідки.

Президент України Петро Порошенко на цьому засіданні закликав збільшити зарплати військовим та заявив, що у разі загострення ситуації Україна збільшить фінансування війська.

Поделиться:
Загрузка...