Помічник Міністра оборони США відвідала Львівщину

30

 6 листопада, помічник Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки пані Елісса Слоткін в межах робочого візиту в Україну відвідала Львівщину.

mil.gov.ua

Зокрема, вона ознайомилася з можливостями Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ й взяла участь в урочистій церемонії закриття українсько-американського навчання «Фіарлесс Гардіан-2015».

Під час брифінгу для представників засобів масової інформації пані Елісса Слоткін зазначила, що є усі підстави вважати, що ці навчання за участю сержантів зі складу 173-ї аеромобільної бригади Збройних сил США та військовослужбовців Національної гвардії України відбулися вдало та успішно.

— Є декілька ключових факторів, що посприяли цьому, а саме — в нашій армії напрацьовано та узагальнено чималий досвід роботи із сержантським складом, тож інструктори мали чим поділитися з вашими військовими. Окрім того, вони не лише передавали свої знання, а й отримували, адже чимало учасників навчань з українського боку пройшли через горнило антитерористичної операції на Донбасі та перебували на передових лініях боротьби з російською агресією. Така співпраця є корисною та взаємовигідною, — наголосила пані Елісса Слоткін.

mil.gov.ua

Вона також засвідчила, що пріоритетним напрямком співпраці між Україною та США визначено об’єднання зусиль з метою проведення довгострокових військових реформ в Українському війську та надання допомоги з покращення обороноздатності України.

— Сполучені Штати готові до подальшої плідної співпраці: серед іншого — співпрацюватимемо з українським оборонним відомством щодо розвитку навчального центру та аспектів кадрової роботи. Наступні тренування відбуватимуться з урахуванням досвіду, який наші військові здобули під час цієї ротації: вони стануть довшими по часу, а до методики навчання ймовірно буде внесено певні зміни, — розповіла помічник Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки пані Елісса Слоткін.

Варто зазначити, що незабаром на базі Центру розпочнеться черговий етап міжнародного співробітництва, в межах якого перейматимуть досвід особовий склад п’яти механізованих батальйонів та одного батальйону спеціального призначення Збройних Сил України.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...