Чисельність українського війська зросла до 280 тисяч

42

 Під час робочої поїздки до зони проведення Антитерористичної операції Міністр оборони України Степан Полторак привітав військовослужбовців, які несуть службу у танкових підрозділах з професійним святом — Днем танкіста.

mil.gov.ua

— Сьогодні танкові війська є найважливішою складовою бойового потенціалу армії. Цьогорічні бойові дії довели, що саме завдяки героїзму танкістів українській армії вдалося стримати наступ проросійських терористичних військ вглиб країни. Україна знає Вас як героїв, мужніх, самовідданих країні та народові. Ви завжди готові бути на передовому рубежі, бути там, де найважче. Я дякую особовому складу за сумлінну службу і вірність Батьківщині, — сказав, звертаючись до танкістів, Степан Полторак.

За самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби, підтримання високої бойової готовності військ Міністр оборони нагородив 50 військовослужбовців Першої окремої танкової бригади оперативного командування «Північ» та 17 окремої танкової бригади оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України відзнаками Міністерства оборони України, цінними подарунками та грошовими преміями.

— Вдивляючись у очі нагороджених, я відчуваю гордість, що Україна має таких синів, як Ви. Бо в очах кожного — щира віра у перемогу заради миру на рідній землі, вірність Присязі та бажання захистити свою країну. Оцей бойовий дух — це найголовніше, що є у нас. Кожен із вас прийшов сюди із мирного життя, хтось працював у селі, хтось мав свій бізнес, хтось навчав дітей у школі чи працював на підприємстві, і одного дня ви змушені були прийти до війська й стати на захист Батьківщини, — зазначив Міністр оборони України.

— Непросто сьогодні відновлювати Збройні Сили України, але ми робимо все, що від нас залежить. Лише за останній рік зросла чисельність українського війська — від 146 до 280 тисяч. Ми відчуваємо проблеми з бюджетом, харчуванням, але, впевнений, нам потрібно терпіння, і ми обов`язково створимо таку армію, якою б пишалися українці, щоб нашу армію не боялися, але поважали всі інші країни, — наголосив Степан Полторак, звертаючись до бійців танкових підрозділів.

Міністр оборони України Степан Полторак від імені керівного складу Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України побажав танкістам міцного здоров`я, миру та успішного виконання завдань служби.

mil.gov.ua

facebook.com/taraskin

Поделиться:
Загрузка...