На полігоні Високомобільних десантних військ ЗС України ФОТО

31

 На загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, завершився контрольний етап тактико-стройового заняття з етапами бойових стрільб одного із підрозділів ВДВ.

mil.gov.ua

За ходом виконання практичних занять спостерігали начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко та тимчасово виконуючий обов’язки командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковник Ігор Луньов.

З метою виконання бойового завдання «крилаті піхотинці» здійснили марш в район зосередження. Згодом воїни-десантники виконали рейдові дії у визначеній смузі, знищуючи опорні пункти та об’єкти умовного противника. Особлива увага в ході занять приділялася інженерній дорозвідці маршрутів, розвідці та елементам тактичної медицини.

В подальшому військовослужбовці ВДВ виконали бойові стрільби із штатного озброєння в ході наступу. Керівний склад підрозділу, у свою чергу, практично вдосконалив, перевірив навички із управління вогнем під час виконання бойового завдання, відпрацював питання взаємодії та координації дій між підрозділами.

До участі в тактико-стройовому занятті були залученні військовослужбовці, які нещодавно поповнили лави ВДВ в рамках проведення часткової мобілізації, а також «крилаті піхотинці» — учасники АТО та представники добровольчих батальйонів.

В ході маневрів на навчальних місцях полігону відбулось практичне випробування дослідницьких зразків озброєння та боєприпасів.

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...