На озброєння Нацгвардії щодня надходить автомобільна та бронетанкова техніка ВИДЕО

23

 З моменту реформування внутрішніх військ у Національну гвардію України за рахунок держбюджету було придбано понад тисячу одиниць автомобільної техніки, серед яких і вантажні автомобілі для перевезення особового складу, автобуси та автомобілі для технічних потреб (перевезення продуктів харчування та озброєння).

З початку проведення АТО Нацгвардією було придбано 40 БТР 4-Е, які добре зарекомендували себе з точки зору захисту та продовжується закупівля БТР 3-Е1.

Нещодавно Нацгвардія закупила в держпідприємства «Укроборонпром» 10 танків Т-64БВ, 7 із яких вже виконують завдання в зоні АТО.

Наразі на одному з полігонів Харківщини завершуються навчання з екіпажами решти трьох танків і найближчим часом вони відправляться на підмогу гвардійцям в район ведення бойових дій.

— Робота по придбанню даної техніки була розпочата близько 1,5 місяці тому– розповідає заступник начальника управління озброєння та техніки ГУ НГУ полковник Олександр Калатинець. – Перед прийняттям рішення про закупівлю керівництво Нацгвардії досконало вивчало технічні характеристики даного танку та його можливості.

Дана модель — український танк, розроблений на базі вітчизняних заводів українськими конструкторами. Експерти без перебільшення вважають, що даний танк – одна із найкращих розробок на усьому пострадянському просторі.

Окрім зазначеної моделі на укомплектування підрозділів Національної гвардії надійшли танки Т-72.

Нова техніка дозволяє зменшити до мінімуму втрати особового складу та давати гідну відсіч ворогу, що в реаліях сьогодення неабияк важливо.

P.S. 

Минобороны закупило вооружение на беспрецедентную сумму – более чем на миллиард гривен. С начала АТО при содействии Министра внутренних дел Арсена Авакова и тогдашнего командующего Национальной гвардии Украины Степана Полторака для нужд этой военной правоохранительной структуры были закуплены 1200 единиц транспорта и около 200 единиц тяжелой техники.

Зорян Шкиряк отметил, что после ряда мероприятий по укреплению Вооруженных сил Украины и их модернизации, проведенных Министром обороны Украины Степаном Полтораком, удалось минимизировать бюрократическую составляющую, которая касалась оснащения и поставок в Вооруженные силы Украины. Благодаря этому лишь за последнюю неделю были заключены контракты на поставку тяжелой техники и вооружения на беспрецедентную сумму – более миллиарда гривен.

Зорян Шкиряк напомнил, что с начала АТО при содействии Министра внутренних дел Арсена Авакова и тогдашнего командующего Национальной гвардии Украины Степана Полторака для нужд этой военной правоохранительной структуры были закуплены 1200 единиц транспорта и около 200 единиц тяжелой техники.

– Какое именно оружие закупила Украина, лучше всего почувствует агрессор, – отметил Зорян Шкиряк, отвечая на вопрос относительно того, какое вооружение закупили для силовых структур Украины.

Пресс-служба МВД Украины

 

Поделиться:
Загрузка...