Военный парад на Майдане: из центра Киева технику отправляют на Донбасс ВИДЕО

42

 На Майдане Независимости прошел парад военной техники. Сотни единиц новейшей бронетехники проехали по главной улице Киева.

Техника после парада поедет в зону АТО

Вся техника, участвовавшая в параде, отправится в зону антитеррористической операции.
Об этом сообщил президент Украины Петр Порошенко
"Парад продолжает боевая и военная техника, которая поедет в зону АТО", — написал Порошенко в twitter.

Новые боевые машины. Все фото — скриншоты.

Порошенко поздравил всех украинцев с праздником Независимости.
"Это рождение новой страны Украина. Слава украинскому народу! Слава героям! Украине — слава!", — сказал президент.

Вся техника отправится на Восток страны

Кроме того, президент поприветствовал украинских солдат, ведущих боевые действия в зоне антитеррористической операции.
"Благодарю все воинство, за служение присяге", — сказал петр Порошенко.

Системы залпового огня на параде в Киеве

В Украине появится свой День защитника Отечества.
Также правительство выделит 40 миллиардов гривен на переоснащение армии до 2017 года.

 

P.S. Розпочала проходження механізованої колони колонна механізованого підрозділу окремого полку Президента України на бронетранспортерах БТР-80, які довели свою надійність під час виконання бойових завдань під час антитерористичної операції на сході України.

Також Хрещатиком пройшлись нові сучасні зразки військової техніки підрозділів Національної гвардії — український бронеавтомобіль «КОГУАР», який забезпечує транспортування військовослужбовців під час здійснення рейдів та проведення розвідки.

По центральній вулиці столиці проїхала колона новітніх бронетранспортерів українського виробництва БТР-3Є. Бойові машини оснащені автономним бойовим модулем з дистанційним керуванням «Штурм». На озброєнні знаходиться 30-міліметрова гармата, кулемет, автоматичний гранатомет та комплекс керованого озброєння «Бар’єр».

Рух колони продовжила абсолютно новітня розробка конструкторського бюро заводу імені Малишева, гордість харківських машинобудівників — бронетранспортер БТР4Є. Бойове хрещення нової машини відбулось під час виконання завдань у зоні проведення АТО. Ці бронетранспортери засвідчили свою надійність, заслужили повагу бійців та врятували чимало людських життів.

Також Хрещатиком рухалися автомобілі КрАЗ різних модифікацій. На марші були автомобілі зі встановленими на них зенітними установками ЗУ-23-2, та особовим складом розрахунків переносних зенітно-ракетних комплексів «Ігла», які призначені для ураження повітряних цілей на низьких висотах.

Головною вулицею столиці пройшли модернізовані броньовані автомобілі Національної гвардії України КрАЗ — «Спецназ», які за своїми характеристиками перевершують російські аналоги.

На Майдані артилерійські системи — гаубиці Д-30, протитанкові гармати МТ-12 — «РАПІРА» та стоп’ятидесятидвох міліметрові гаубиці «МСТА-Б», які призначені для ураження живої сили, боротьби з артилерією і танками противника. Для буксирування гармат застосовуються автомобілі КрАЗ — «Солдат».

Артилерійські системи на параді представляла 55 окрема артилерійська бригада Збройних Сил України. На марші були реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град», які призначені для ураження живої сили, техніки, та інших цілей противника. Бойові машини модернізовані на Державному підприємстві «Шепетівський ремонтний завод».

Перед трибуною пройшла реактивна система залпового вогню «СМЕРЧ», площа ураження одним залпом якої складає до 70 гектарів.

Батарею ракетних комплексів «ТОЧКА-У» на параді представляла 19 ракетна бригада Сухопутних військ. Цей комплекс призначений для ураження наземних засобів на відстані до 120 кілометрів.

Хрещатиком пройшов зенітно-ракетний комплекс «ОСА», який призначений для боротьби з повітряними цілями.

На марші були пускові установки зенітного ракетного комплексу С-300ПС, який представила 96 зенітно-ракетна бригада Повітряних Сил ЗС України. Система призначена для оборони важливих об’єктів від ударів з повітря.

 

Поделиться:
Загрузка...