Минобороны научит украинцев вести партизанскую войну

33

 Минобороны готовит программу военной подготовки граждан

mil.gov.ua

Министерство обороны Украины до конца нынешнего года намерено ввести обязательную общевойсковую подготовку военнообязанных. Уже в ближайшее время в крупных городах страны будут набраны экспериментальные группы.

«Своеобразный «курс молодого бойца» станет обязательным для каждого гражданина Украины. Для женщин будет разработана программа с уклоном на гражданскую оборону и медицинскую подготовку», — сообщили в Минобороны. Предполагается, что граждан будут обучать территориальной обороне, то есть оборонять населенные пункты и охранять особо важных государственные объекты. В рамках концепции планируется подготовить кадры для партизанских и диверсионно-разведывательных сетей, которые будут задействованы в случае оккупации территории Украины. В подготовке военнообязанных, как уточняют в ведомстве, будет широко использован опыт ведения боевых действий на востоке страны.

P.S. Міністерство оборони України презентувало для представників вітчизняних ЗМІ основні модулі концепції загальновійськової підготовки військовозобов’язаних, яку планується запровадити до кінця поточного року.

Як розповів радник Міністра оборони України Олександр Данилюк, розробкою даної концепції займаються фахівці Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. В її основу закладено принцип територіальної оборони — оборони населених пунктів і охорони особливо важливих державних об’єктів.

У підготовці військовозобов’язаних, відзначив радник Міністра оборони України, буде широко застосований досвід ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на сході країни.

Під час дводенної інформаційно-показової акції колектив Військової академії в Одесі продемонстрував основні елементи загальновійськової підготовки, надав змогу журналістам — учасникам заходу, перевірити власні сили та навики у різноманітних видах армійського вишколу. Серед іншого майстри масових комунікацій пройшли штурмову смугу перешкод, під час вогневої підготовка вразили зі стрілецької зброї численну кількість мішеней, організували нічну засідку на колону умовного противника та провели атаку на опорний пункт, ознайомилися з основними видами вибухових речовин та мін, здійснили підриви інженерних споруд, випробували усі «принади» польового побуту в таборі Центу забезпечення навчального процесу Військової академії.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...