Тривають бої за визволення Горлівки, Дебальцевого та Первомайська

18

 Ситуація в зоні АТО та на державному кордоні з Росією залишається напруженою. Українські військові продовжують плановий наступ на захоплені бойовиками території.


Підрозділи Збройних сил України вже вийшли на околиці Горлівки і продовжують знищення бандформувань. Про це заявив під час сьогоднішньої прес-конференції в Києві речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, завдяки швидкому маневру та потужному наступу вдалося знешкодити 8 одиниць бойової техніки та близько 2 десятків терористів. Інші підрозділи Збройних сил охоплюють місто з флангів. Це створює реальну загрозу для комунікацій терористів з донецьким угрупуванням. Наразі точаться бої на напрямах Первомайське та Дебальцеве.

Протягом доби бойовики скоїли 31 обстріл блокпостів та позицій підрозділів Збройних сил України в районах населених пунктів Луганськ, Нова Петрівка, Авдіївка, Олександрівка, Маринівка, Дебальцеве, Горлівка, Мар’янівка, Кожевня, Андріївка, Старобешево, Камишуваха, Мирна Долина, Стукалова Балка, Дібровка, Червонопартизанськ, Григорівка.

На українсько-російському кордоні ситуація залишається напруженою. Росія продовжує нарощувати прикордонне угрупування військової техніки та підрозділів Збройних сил. Учора було зафіксовано 2 колони автомобільної техніки, які рухалися в напрямку прикордонного міста Гуково Російської Федерації. Всього проїхало 28 автомобілів, 8 танків, 10 БМП та 9 артилерійських установок.

27 07 2014 В г Ровеньки (Луганская обл.) зашла колонна террористов

P.S.

 

 


 

 

Поделиться:
Загрузка...