Забезпечення підрозділів АТО технікою ФОТО

22

 Центр забезпечення автомобільною технікою та майном Озброєння Збройних Сил України — специфічна військова частина. На її території зберігається понад 3,5 тисяч одиниць автомобільної спеціальної і броньованої техніки, а також розташовані сховища з автомобільним майном для потреб військових частин різних видів і родів військ, які дислокуються по різних містах України.

mil.gov.ua

Звідси щодня йде відправка техніки у військові частини і зокрема в район проведення антитерористичної операції.

— З початком приведення Збройних Сил України у вищі ступені бойової готовності, військовослужбовцями Центру відремонтовано і введено у стрій майже 400 одиниць автомобільної і спеціальної техніки, — підкреслив начальник Центру підполковник Олег Рожков. — Із зберігання у військові частини та в район АТО видано понад 500 автомобілів та більше двох десятків броньованої техніки. Відділом зберігання автомобільного майна видано майже півтисячі тонн ремонтних комплектів, мостів для забезпечення потреб армії і отримано на зберігання 20 тонн автомобільного майна, — додав офіцер.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, станом на 1 липня об’єми видачі автомобільної і броньованої техніки у війська, її прийом на зберігання і ремонт зросли майже у десять разів.

Цікавляться станом справ та існуючими проблемами у військових колективах краю і представники місцевих органів влади і самоврядування. Так, під час спільного робочого візиту до військової частини очільника області Леоніда Пруса і міського голови Старокостянтинова Миколи Мельничука було досягнуто домовленостей з командуванням про надання матеріальної допомоги військовим.

— Вже найближчим часом ваш Центр отримає нову акумуляторну батарею для навантажувача, аби пришвидшити процес видачі і приймання автомобільного майна, яке зберігається тут запевнив голова Хмельницької ОДА. Це рішення з мером Старокостянтинова ми прийняли тут і вже домовились про механізм виділення коштів для його реалізації. Хмельниччина завжди допомагала і допомагатиме й надалі своєму війську, — констатував Леонід Прус.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...