В Украине совершил первый рейс скоростной корейский поезд Hyundai

48

Перший пішов. З Києва до Львова вирушив новенький швидкісний корейський потяг.

Фото uz.gov.ua

Сучасні, комфортні, обладнані за останнім словом техніки, але недешеві поїзди — вже за кілька днів постійно курсуватимуть між столицею і найбільшими українськими містами.

Адаптований під українські рейки корейський потяг вирушає у свій перший рейс у Західному Напрямку сполученням Київ-Львів.

Перший швидкісний електро-потяг вирушає з першої колії. У тестову поїздку беруть ЗМІ та корейців, котрІ продалИ машини Україні. Розробники запевняють усе зробили, аби адаптувати їх до наших доріг, адже колеса розраховані на вужчу колію. Випробування проводили на комп`ютері і стендах.

— Система підвіски й тяги покращена для українських умов під час симуляції та використання тренажерів. Сертифікація для пробігу зроблена. Це надійні поїзди.

Андрій за всім, що відбувається у салоні та зовні, спостергіє по монітору.

— Это камеры наружного наблюдения.

Кабіна машиніста радше нагадує кабіну пілота. Суцільна електроніка. Тут навіть комп`ютер наглядає за машиністом. Якщо йому стає зле, потяг — сам загальмує.

Фото uz.gov.ua

Андрей Грабовецкий, машиніст электропотяга:

— Когда появлеться сигнализация на этом значке красным светом — нужно нажать, если машинист не реагирует происходит звуковой сигнал, если не реагирует — поезд останавливается.

Потяг комфортний, але їхати в ньому ще поки дорого. Міністр інфраструктури обіцяє здешевити квиток за рахунок відміни Податку на додану вартість.

Борис Колесников, віце-прем`єр-міністр України:

— Во второй половине июня билеты будут значительно дешевле. Билеты на 16.6 процентов станут дешевле.

А для пасажирів, які звикли подорожувати на вітчизняних поїздах і вночі — у Мін-інфрастурктури обіцяють повернути раніше скасовані рейси.

Борис Колесников, віце-прем`єр-міністр України:

— С понедельника начнуться продажи на отмеенные ранее ночные поїзда.

До Львову нова стріла добереться за чотири з половиною години, до Харкова — за три з половиною. Під час Євро країною курсуватиме шість таких швидкісних електропоїздів.

Поделиться:
Загрузка...