Землетрус в Японії — справа людських рук?

62

Через кілька днів після початку в Японії циклу жахів “землетрус-цунамі-радіація” в інтернеті з’явився ряд теорій, що називають японську трагедію справою людських рук.

Видання ebookcashstreams.com пропонує докази того, що землетрус біля берегів Японії, що потім спричинив мегацунамі, не був природним явищем. Єдине, що було природним, це характер тектонічних переміщень уже після того, як військові вчені викликали первинний землетрус.

Відмінності між ядерними вибухами і природними землетрусами:

На першому графіку зображені сейсмічні хвилі від підземного ядерного випробування, проведеного в Індії в 1998 році. На другому графіку — сейсмічні хвилі від природного землетрусу, що відбувся в Пакистані в 1995 році. Зверніть увагу на відмінності.

А третій графік показує сейсмічні хвилі від землетрусу на північно-східному узбережжі Японії, який відбувся 11 березня 2011. Сейсмічні хвилі від цього землетрусу дуже схожі на сейсмічні хвилі від підземного ядерного випробування. Тож землетрус в Японії міг бути викликаний підземним ядерним вибухом?

Як повідомляє видання infiniteunknown.net, відомий пакистанський журналіст Нусрат Мірза вважає, що жахіття 11 березня було штучно викликане американським безпілотним космічним кораблем X-37B. У своїй статті під назвою “Землетрус та цунамі в Японії — природні чи штучні?” він стверджує, що Вашингтон уже спричинив багато лих, у тому числі землетрус 2005 року та повінь 2010 року в Пакистані, землетрус та цунамі 2004 року в Індійському океані, і японське лихо 2011 року, ймовірно, з допомогою технологій HAARP.

HAARP — програма високочастотних активних авроральних досліджень. Вона була заснована в Гоконі, штат Аляска, і спільно керується американськими ВПС і флотом. Сайт HAARP пояснює свою місію наступним чином: HAARP — це науковий проект, спрямований на вивчення властивостей і поведінки іоносфери (верхнього шару атмосфери) для цивільних і оборонних цілей. Він використовується для викликання дрібних, локальних змін в температурі іоносфери з метою подальшого вивчення результатів за допомогою спеціальних інструментів, розташованих на об’єкті HAARP або близько до нього.

Однак, є версії, що HAARP впливає на атмосферу, клімат і погоду у військових цілях, тобто є програмою з розробки геофізичної та кліматичної зброї.

Зокрема, Нусрат Мірза вважає:

— “Щоразу, коли американський космічний корабель X-37B відправляється в космос, десь у світі відбувається стихійне лихо”.

— Метою Америки є “продовжити своє панування у світі, і не дозволити іншій державі або групі держав перешкоджати цьому пануванню. Японія, можливо, стала мішенню через свою співпрацю з “іншими країнами з метою замінити долар США на нову валюту для міжнародної торгівлі”.

— “Сьогодні влада (особливо в Америці)…з допомогою науки викликає землетруси, цунамі, зміни погоди, зміни в маршрутах літаків, авіакатастрофи та повені”.

На думку Розалі Бертеллі, видатного наукового експерта і президента Міжнародного інституту турботи про здоров’я населення:

HAARP функціонує як “гігантський обігрівач, що може викликати серйозні порушення в іоносфері, створюючи не лише дірки, але й довгі розрізи в її захисному шарі, який покликаний не дозволяти смертельному випромінюванню бомбардувати планету”.

Змінюючи іоносферу, HAARP може спричиняти величезні руйнування. Потенційно він може викликати повені, посухи, урагани, цунамі, лісові пожежі, і відключення електроенергії в цілих регіонах. Це може порушувати роботу радарів, інших комунікацій, викликати проблеми в сільському господарстві, екології, фінансах та інших галузях. Він здатен використовувати погоду для ведення війни, і, можливо, спричиняти такі землетруси, як в Японії, вважає Бертеллі.

Незалежний журналіст Джейн Бургомістр також звинувачує HAARP у катастрофі в Японії та землетрусах в Гаїті, Новій Зеландії, Чилі та Індонезії, стверджуючи, що дивні спільні риси цих землетрусів вказують на штучне походження і ймовірне використання технологій HAARP.

“Низькочастотні сигнали у 2,5 Гц спостерігалися протягом близько 55 годин до землетрусу, а також протягом 4 годин після нього”, — пише він. “Стійкий сигнал, що триває багато годин на таких низьких частотах, швидше за все, викликаний не явищами природи, а певною штучною діяльністю людини”. Зокрема, у випадку з Гаїті, “цей сигнал різко припинився в повному розпалі 11 січня о 01:00 (за часом UTC) і відновився з повною амплітудою лише о 3:30, як ніби його відімкнули, а потім знову ввімкнули на повну потужність”.

Також, за інформацією ebookcashstreams.com, геофізик Леєр Море також вважає, що плазмотрон HAARP, імовірно, викликав 9,1-бальний землетрус в Японії. Леєр Море посилається на:

— інтенсивність і незвичайний характер землетрусу

— вірус Stuxnet (вірус, що вторгається в комп’ютерні системи та програмне забезпечення), що завдав шкоди комп’ютерним системам охолодження атомних реакторів в Японії.

Колишній головний редактор Forbes Бенджамін Фулфорд стверджує, що на дні океану біля берегів Японії американські військові здійснили вибух атомної бомби, що викликало землетрус, цунамі, і викид радіоактивних частинок в атмосферу на узбережжі Японії.

Згідно з інформацією iris.edu/seismon, незрозуміла аномалія — ​​потужний землетрус магнітудою 9,1 — ​​тривав безперервно протягом близько 2 хвилин, ставши найдовшим в історії землетрусом. З 9 по 31 березня 2011 року (протягом 22 календарних днів) відбулися сотні подальших поштовхів магнітудою понад 4.0. Така кількість безперервних поштовхів в одному й тому самому місці стала рекордною за всю історію стихійних лих на планеті. Сотні землетрусів у тому ж місці — на широті та довготі острова Хонсю — не можуть бути випадковими, тому є підстави вважати їх штучними.

Поделиться:
Загрузка...