1.5 ТРИЛЬЙОНИ гривень вкрали вони в нас за 10 років

28
ОЗУ Януковича за оцінками експертів вкрало в нас 40 млрд доларів. Постмайданівська правоохоронна система з цих грошей зуміла повернути в бюджет лише $1,5 млрд, на які будувала садочки і ракетну програму. Інше ми вже не повернемо ніколи.
.
Розслідувань проти банди яника нині немає. Ставленик Зеленського Рябошапка оголосив, що такої ОЗУ ніколи не існувало і «ОЗУ Януковича це вигадка Луценка», прокурорську группу розформував, керівника розслідувань звільнив, розслідування заблокував. Тобто ось: випускник Соломонового університету і генпрокурор з юридичною освітою допоміг своєму корешу Ставицькому-Розенбергу сидіти в Ізраїлі і не боятися екстрадиції. Не довів би Луценко до кінця справу про держзраду Януковича, сам би шапкокрад вже повернувся і очолив список ОПЗЖ.
ОЗУ Коломоя вкрало в нас 200 МІЛЬЯРДІВ грн. Два річних воєнних бюджети. Мін’юст США встановив, що досточтімиє господа Коломойський, Боголюбов, Мордехай Корф і Урі Лейбер скупили на українські гроші майно в Клівленді, Луїсвіллі, Далласі. Приїздили в Україну в 1991 році ці молоді випускники равинського інституту голими мишами, а поїхали багатющими господамі. В США купили собі помістя в Маямі-Біч і тепер дають щедрі пожертви на єврейські благочинні фонди.
Постмайданівська правоохоронна система почала переслідування банду, та прийшов «ваш вирок» і Коломойський шле вам фоточки з кабінету Зезедента. Ці гроші повернути ми вже теж шансів майже не маємо.
Скільки вкрало ОЗУ Зеленського поки рахувати рано. Але економіка після 50 місяців росту почала таке падіння, якого не було в часи війни на Донбасі, коли нам фізично винищили 20% промисловості. Дірка в бюджеті всього за рік вже була 300 млрд грн. Вкрадені 150 тис тон зерна з Держрезерву на випадок голоду, маски під час пандемії, ДЕСЯТКИ мільярдів грн з ковід-фонду і ще СОТНІ з держпідприємств, які з прибуткових у 2019 стали збитковими у 2020-му.
Ось така проста історія корупції в Україні.
ПІВТОРА ТРИЛЬЙОНИ. За 10 років.
Можна скільки хочеш розповідати про страшенну ко-корупцію після Майдану, але все видно на цифрах і фактах.
Регіонали в 2011 році лише одним законом №3319-17 списали своїм підприємствам 3 МЛРД ДОЛ. А через десять років зелені риги прийняли закон № 3508-д, яким точно так само списали борги газзбутів та облгазів і знову на 3 МЛРД ДОЛ.
Мін’юст США конфісковує гроші всіх цих Мордехаїв і Урі. А ми — ні.
На відміну від казок про 100500 мільярдів свинарчуків в Роттердам, які виявилися так і недоведенними, справжню корупцію дуже легко підтвердити.
Ось різниця.
Але все це нікому не потрібно. Все це так і буде продовжуватися і вони вкрадуть в нас ще десять трильйонів, доки остолопи не зрозуміють просту річ: якщо чувак обманював ракових хворих і втюхував їм пірамідки со всємі сєртіфікатамі мінздрава, і заробив собі на цьому 20 квартир у Києві, то це покидьок. І якщо ти голосуєш за кандидата, якого просуває цей покидьок, то ти ідіот. При чому ідіот кончений. Бо тобі плювати на хворих, тобі головне якась неадекватна дічь, типу «він говорить гарно». Вали в загончик до кончених ідіотів.
Проблема в тому, що на вкрадені гроші це вони нам побудували загончик для ідіотів. Ми всі тепер в цьому загончику сидимо з конченими ідіотами і розводимо руками. А вони залишили вам лише один вихід: звалити за кордон. І от 600 тисяч українців покинуло Україну за рік і ще 100 тисяч вмерло від вірусу.
Бо вони захопили цю країну для себе. А ти маєш бути їхньою дійною коровою.
Ось така історія.
1.5 ТРИЛЬЙОНИ.
Але коли потім всі вони вибачаються, що до цього привели, ти не маєш вірити в ці вибачення. Ти маєш знати, що в них в кишені дуля, а ще вкрадені в тебе мільярди. Коли вони вибачаються, ти маєш брати їх за шкірку і вимагати сприяти своїми свідченнями поверненню вкрадених в тебе грошей і притягненню своїх хитрожопих співучасників. Саме так це діє в нормальних країнах.
Джон Сміт

ФОТО З ДОПОВІДІ КОМІСІЇ З МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ США (USITC)

Поделиться:
Загрузка...