1+1 просто забили на закон про використання мови

55
Класно.
1+1 просто забили на закон про використання мови.
Вони і далі продовжують показ Сватів без дубляжу українською. На общепанятном.

Зеленський на розтяжці. Ігор Валерійович явно показав, хто досі у домі хазяїн. Закон є, але йому плювати. Це у його стилі. Він майстер хуцпи – бєспрєдєльного хамства.
А в заложниках на каналі у нього весь 95 квартал з його серіалами, Кварталом та Лігою сміху.
Але мало того, вони виступили із заявою, що їх глядач не готовий до перекладу.
Їх глядачу нєпанятна.
Тому переходити на українську вони будуть поступово. Причому невизначено поступово. Може років за сто і зможуть.
Це явний плювок в правосуддя.
І, може, несподівано для Зеленського.
Тут або ми побачимо нікчемність і жадібність Зе!, або ж на наступному РНБО буде атвєточка.
У мене відчуття, що Єрмак вже готовий взятися за Коломойського. Здати його Штатам а Плюси віджати і зробити домашнім каналом Зеленського. Ну і бізнес випотрошити.
Для Єрмаковських святого немає. Нічєво лічнава, толька бізнєс.
Але чи готовий Найвеличніший?
P.S. Ну або вірна стара версія, якщо атвєтачкі не буде: У Коломойського на Зе! щось у сейфі є. У нього яйце з кощеєвою голкою.
Віктор Бобиренко
Закон про мову, як і більшість Законів України саботує особисто Зеленський.
Думаєте, це Нацрада сама здогадалась саботувати мову на телебаченні і прикривати проросійські канали? Думаєте це олігархічні 1+1, «Україна» чи Інтер без дозволу просто так наплювали б на Закони?
Розчарую. Ні, не самі.
Саме Зеленський два роки намагався ЗНИЩИТИ МОВУ, скасувати Закон. Скільки було спроб? 10 чи 20? На пальцях вже не злічити.
Тому за тим що 1+1 зі своїми кварталівськими «сватами» просто наплювали на країну і закони країни стоїть особисто Зеленський. Без згоди згори саботувати — не було б нічого.
Ментально ці люди живуть в росії — 2. І всякі «свати», «папіки» та решта росмовного хламу українською для них це особиста катастрофа.
Коли Зе незаконно розпустив парламент, всі змовчали. Коли Зе незаконно узурпував владу, більшість мовчала. Коли Зе знищив зовнішню політику — те ж саме. Зараз вони взялись ліквідовувати мову. Вже не через знищення самого закону, а через його саботаж.
І тут у Нацради та всіх інших є вибір: або вони накладають санкції та примушують канали виконувати закон, або вони працюють проти України. А отже і проти себе, бо за саботаж доведеться відповідати всім згідно Кримінального Кодексу України.
Так що, думайТЕ на чиїй ви стороні. Московських сил чи України. Час минає.
Поделиться:
Загрузка...