Зупинимо реванш разом!

125
З партією Зеленського «Слуга народу» все зрозуміло. Люди, які висувають від себе відвертих українофобів, і надалі не будуть українською партією

У мене є мала надія на декількох моїх відповідальних і патріотичних знайомих у списках цієї партії, але скоріше я відчуваю співчуття до них. Бо завершиться це великою драмою.

Інше не зрозуміло: у чому така велика різниця в ідеології між «Європейською Солідарністю», «Українською Стратегією» і «Голосом»? Її немає!!! Те, що ці партії йдуть окремо, конкурують на мажоритарних округах не розширює їхній електорат, а зменшує його!!! Історія про «нові обличчя», «свій шлях» та інші вигадані відмінност і- маркетингові кроки, за якими насправді окрім порожніх слів нічого не стоїть! Ну, правда! З Лілею Гриневич і Леонідом Ємцем у нас майже однакові обличчя і ми працювали в одній фракції без жодних ідеологічних розбіжностей!!! Я погоджувався з більшістю поглядів Вікторії Пташник і Ганни Гопко, які разом були спочатку в «Самопомочі», а потім поза фракціями. І мені справді шкода, що чесна і відповідальна патріотка Гопко не опинилася в жодному списку ( хоча і мала пропозиції від однієї із згаданих сил). Де стратегічні розбіжності між Володимиром В‘ятровичем і Ярославом Юрчишиним? На що інакше дивляться Яна Зінкевич з ЄС і Шараскін (Богема) з «Голосу»? Ахтем Чийгоз з «ЄС» і Рустем Умєров з «Голосу»? Хто з них старіший, а хто новіший?

Я переконаний, що цей штучний поділ між українськими партіями нав‘язаний ворожою пропагандою — шлях до поразки. Тому все одно потрібно буде думати про об‘єднання і професіоналізацію українських сил, координацію замість взаємопоїдання. І коли ми бачимо антиукраїнські кроки проти декомунізації, української мови, люстрації, коли Україна перестала бути суб‘єктом міжнародної політики, агресор штовхає нас до капітуляції, а сєпари і злочинці минулих часів призначаються на відповідальні посади — ніхто не повинен відмовчуватися, дії мають бути спільними.

Микола Княжицький

P.S.

«Якось буде». «Ще так не було, щоб ніяк не було». Ці українські приказки- аналоги російського «авось». Такий підхід- спроба повністю зняти з себе відповідальність за прийняті рішення. І віддали її комусь. Загарбнику. Диктатору. Дурню. Кухарці. «Хто не ризикує, той не п‘ є шампанського!!!» «Гірше не буде!».

Результат? На чолі держави недосвідчена особа, з якою ніхто не рахується у зовнішній політиці, у майбутньому парламенті перевага злодіїв і українофобів і артистів, на посадах у виконавчій владі переважають призначення людей влади Януковича з антиукраїнськими поглядами і діями, судову систему знову корумпували.

Я розумію, що якби державників серед українців було більше, ми давно були б у ЄС і НАТО з іншим рівнем життя та управління. Все ж сподіваюся, на цих виборах спрацює інстинкт самозбереження, щоб не допустити демонтажу держави.

Підтримайте відповідальних людей, для яких Україна- не порожній звук і не просто напис на футболці!!! Переконайте друзів і сусідів бути відповідальними. Це справді вирішальний вибір для нашого майбутнього. Тоді все буде добре!).

Поделиться:
Загрузка...