Знову референдум за життя України

71

Друзі, на жаль наші вибори — знову референдум за життя України. Оскільки головними конкурентами Порошенка є люди, які не мають ніякого сентименту до України, написав звернення до українців.

Хто згоден, підписуйте!

Дорогі Українці!

Росія прагне знищити Україну, привласнити нашу землю, історію, а самих українців знищити як народ. Кремлівські політики відверто зізнаються в планах винищити та виселитм українців, «вирішити українське питання». Хто з нас сумнівався в цьому, судив Росію по собі, перестав сумніватися 5 років тому.
На перешкоді кремлівським планам 5 років тому стали українські патріоти.
За ці тяжкі роки Україні вдалося добитися неймовірних успіхів, в які 5 років тому мало хто вірив.

Українській Армії під командуванням Петра Порошенка вдалося зупинити наступ ворога, зробити подальші спроби атак Росії надто дорогими для неї.
Україна відвоювала дві третини території Донбасу, окупованого російськими терористами на час інавугурації Порошенка. Звільнено з окупації півтора мільйони українських громадян.

Українська Армія радикально зміцнилася, ставши силою, яку ворог не здатен не брати до уваги.

Під керівництвом Президента Порошенка Україні вдалося створити світову антиросійську коаліцію. Хоча ще 5 років тому світ боявся просто заїкнутися про санкції проти Росії, а дипломати найпотужніших країн Заходу не наважувалися назвати агресію агресією. Сьогодні ізоляція Росії призвела до зменшення її агресивних можливостей. Воєнно-технічна співпраця Росії із Заходом заблокована. Мільярди, які Росія недоотримує через санкції, вже не підуть на війну проти України.

Більше того, Україні під керівництвом Президента Порошенка вдалося перевести санкції проти Росії у режим самопідтримання. Очікування Кремля, що санкції ось-ось знімуть, перетворилися на упевненість, що вони надовго, якщо не назавжди.

Українській дипломатії під керівництвом Президента Порошенка вдалося здійснити неймовірно важку задачу — продавити через перешкоду, створену голландським референдумом, Угоду про Асоціацію з ЄС. Завдяки цьому щороку український експорт до Європи росте приблизно на три мільярди доларів. Десятки мільйонів українців вже живуть на гроші, отримані від відносин з ЄС. Україна здобуває унікальну нішу у світовій торгівлі, з якої нас ніхто ніколи не витисне з політичних причин.

Президенту Порошенку вдалося добитися від США та інших партнерів почати поставки зброї Україні. Нині США заявляють, що нададуть Україні стільки і такої зброї, скільки буде потрібно для захисту. США ухвалили Кримську декларацію, якою зобов’язалися ніколи не визнавати анексію Криму. Хоча ще два роки тому обговорювалася можливість визнання Заходом окупації Криму Росією.

Президент США ставить умовою своїх контактів з Росією звільнення українських моряків.

Усе це свідчить — позиції України нині незрівнянно сильніші, ніж 5 років тому. Це сталося не саме собою, а завдяки напруженій і успішній діяльності Президента Порошенка.

А тепер спробуйте уявити на місці Порошенка в цій тяжкій роботі задля порятунку України когось із його конкурентів — чи того, хто є повним невігласом, маріонеткою олігарха, який кидався стати на коліна перед Путіним і називав Україну німецькою повією, вибачаючись перед Кадировим і не вибачаючись за своє блюзнірство перед Україною.

Або ту, яка, на відміну від Порошенка, не протрималася й 5 хвилин перед Путіним, не те що 5 років, і наклала газову данину на Україну в розмірі 20 річних оборонних бюджетів. Яка проштовхувала конституцію, написану Медведчуком про своє довічне правління з Януковичем, за якою оборона України знищувалася, а українці ділилися мов кріпаки. Яка на початку війни закликала капітулювати й не опиратися Кремлю. Конкурентам Порошенка, на відміну від нього, абсолютно нічим звітувати, крім незліченних скелетів у своїх шафах.
Обидва конкуренти Порошенка не мають жодного відношення, жодного сантименту до України. Вона для них — лише жертва їхньої жадоби і ненажерливості.

Чи є Порошенко ідеальним? Ні, як і кожен з нас. Проте бажання кращого не повинно забрати в нас здоровий глузд і розуміння життєвих потреб нашого народу, насамперед необхідності фізичного захисту від нищення Росією.
Ворог роз’ятрює серед нас будь-які суперечності, аби нас розділити і перемогти.
А ми зобов’язані перед «мертвими, і живими, і ненародженими» бути єдиними. Ми не маємо права перед Україною, перед нашим народом, бути немудрими, бути безвідповідвльними.

Цим словам 3 тисячі років. Вони показують, як треба любити Вітчизну, щоб вона була жива й через три тисячоліття:

«Миру бажайте для Єрусалиму: Нехай будуть безпечні, хто любить тебе!
Нехай буде мир у твоїх передмур’ях, безпека в палатах твоїх!
Ради братті моєї та друзів моїх я буду казати: Мир тобі!
Ради дому Господа, нашого Бога, я буду шукати для тебе добра!»

Тому ми переможемо — так само, як перемогли в незрівняно гірших умовах на Майдані — великою любов’ю і великою рішучістю.
Хай Господь боронить Україну.

Слава Україні!

Олександр Палій

Поделиться:
Загрузка...