Зі святом, дорогі волонтери

68
Сподіваюся, ви вже пристосувалися до роботи у святкових умовах.
Про всяк випадок нагадаю про договір з адвокатом. У всіх є? Це маст хев, підпишіть, хай лежить. Бо адвоката дуже незручно шукати безпосередньо під час обшуку.

Сторінки свої всі почистили? Те що до 2019 року було, все під замком, а ще краще видалити.
Сувенірку з хати вивезли? Гільзи, патрони, осколки, якісь підозрілі дроти та поломані рації? Недайбог у когось муляж міни завалявся або навчальна граната, воно вам треба? Потім сидіти цілий рік як Ріф.
Язики припнули? Ось цю свою тягу до викривання, ось це правдорубство на рівному місці. Бажання запхати свого носа туди де не просять, наприклад, у закупівлі, харчування чи торгівлю «інвалідностями». Або навіть туди де просять; бо ті хто просять, ті хто торбить тебе як волонтера і благає підсвітити тему, бо вже край, катастрофа, на межі життя і смерті… Вони ж відступлять у тінь за твою спину і забудуть як звали, як тільки запахне смаленим.
У нас же не виносять сміття з хати; ні з армії, ні з медицини, ні з освіти. Так, на вухо вам багато чого нашепчуть, але коли дійде до офіційних перевірок, будете як Наталя Воронкова, голі, босі та у вінку. І з позовом від міноборони по захисту честі і гідності.
Машини застрахували від підпалу? Дітей за руку водите? У податковій всі хвости закрили, щоб комар носа не підточив? Ящики з чеками бережете як зіницю ока?
Ну то святкуйте щасливо. Вікна завісьте, включіть музику, так щоб розмови заглушила, і святкуйте. Ні в чому собі не відмовляючи.
Поделиться:
Загрузка...