ЗеТРАГЕДІЯ ЗІ ЗРАДОЮ

159
Акт перший. Українські спецслужби готують операцію з затримання 33 російських найманців, серед яких – дотичні до збиття українських бойових літаків, у т ч ІЛ-76 під Луганськом. Про операцію дізнається топ-чиновник з ОПУ, який давно співпрацює з Москвою.
Під маркою “це зірве замирення», він добивається, аби операція з затримання була відкладена, а сам зливає інфу Кремлю. Найманців затримує білоруське КДБ, після чого всі вони повертаються в Росію.
Акт другий. Через довічну війну між баштами Кремля та між українськими олігархами, інфа про операцію потрапляє в ЗМІ. Керівники СБУ і ГУР все заперечують, проте. Публікації в ЗМІ підштовхують офіцерів українських спецслужб, вони передають документи нардепам, факт операції здобуває документальне підтвердження. Купівля мовчанки у ЗМІ не дає результатів, скандал розпалюється, про зраду в ОПУ просторікують в кожній робітничій курилці.
Акт третій. Топ-чиновник з ОПУ розуміє, що справа смердить керосином, і звертається до Кремля, аби той створив інформаційну бобму, що переб’є скандал з операцією СБУ і ГУР – порушив перемир’я на Донбасі. Перемир’я порушене, загинув український хлопець, всі розмови – про це. Тепер за задумом топ-чиновника, контрольований ним президент “владнає проблему на фронті шляхом переговорів» і на вибори політсила президента (і топ-чиновника) приходить вся в білому. Про операцію СБУ і ГУР всі забули. А загиблі солдати? Що таке їхнє життя для зрадника?
Як вам? Скажете – маячня? Відповім – не більша, ніж нісенітниця яку нині розносить ЗЕботва, ніби санкції проти Порошенка, то подарунок Москви за те що порохоботи поширюють версію про дотичність українських спецслужб до появи “вагнерівців” у Білорусі. Ні, я розумію, відморожені ЗЕфанати зжеруть будь-яку гниль, аби зелена. Але розумним людям час замислитися — і згадати от просто про факти.
А факти – такі. Факт перший. Впровадження санкцій – це бюрократія. А в авторитарній Росії це – нудна і повільна бюрократія. Санкції не впроваджують проти президентів країн – тому їх не впроваджували проти Порошенка. Їх впровадили зараз – коли система виродила. А проти ЗЕкоманди санкцій не впровадили – бо рознарядки не було. Факт другий. Більше року спецслужби України проводили операцію з вербовки російських найманців до фейкової контори, в ході чого найманці Москви соловейками проспівали про свої злочини – це підтверджують документи Ар’єва. Найманців документували. Їх вербували. Їх вели. І треба ж таке – їх затримують білоруси, а керівники СБУ і ГУР не відмовчуються, а відверто брешуть. Факт третій. Ніхто в умовах скандалу не зацікавлений в створенні ТСК так, як “Слуга народу». Але. Арахамія категорично відмовляється брати участь у ТСК. З якого це? Факт четвертий — перемир’я порушене. Зразу як спалахнув скандал.
На які висновки все це наводить? Як кажуть у таких випадках, розумному – досить, а дурню – й не треба.
Хроніка липневих подій:
24 вагнеровцв їдуть в Мінськ
24 нарада в ОП щодо операції
25 виліт в Стамбул відкладається до 29
26 Зеленський телефонує Путіну, розмову називають проривом
28 вагнерівців затримують і передають Кремлю!
Джон Смит:
Наталя Мосійчук повідомляє нам надважливу новину про спанієля, який ганявся за чайками і його врятувала британська морська охорона. Саме цю новину вам необхідно знати замість сьогоднішнього документального підтвердження зриву захоплення вагнерівців. Медведчук з Коломойський платять не за те.
АйСітіві Пінчука в вечірніх новинах втюхує глядачам наступне покоління шутніків. Попередні пересіли на велосипеди по 40 машин в кортежі. Святе місце пусте не буває. Дізєль шоу — замість відплати вбивцям українців. Жри, бидло.
СТБ Пінчука: НЛО в селі Яблунівка!
На 112 мервтечука: прогнозовано нічого. Підозрювана в замаху на масові вбивства вєщає на каналі в якості експерта, замість на лаві підсудних в якості обвинуваченої. В обнімку зі своїм друганом-псевдогенералом.
ТРК Україна. Ахметов вівцям рекламує якусь альфа-самку, яка б’ється на мечах і показує всілякі фокуси. Це вам має бути цікавіше за роботу наших розвідників, чию роботу зірвали Єрмак з Зеленським.
Єдині, хто показав Ар’єва з його заявою про злив спецоперації, це Вікна СТБ. Але не спішіть. Зробили вони це в стилі всього пінчуковського хуцпохолдинга: пустили кадри без звуку, у швидкій нарізці, під час якої голос диктора розповідає затурканому глядачу, що депутати підтримали Білорусь. Вийшло, що Ар’єв підтримує Білорусь, а не ТСК по зливу спецоперації. «Живе Білорусь!» — тіпа кричить Ар’єв в новинах Вікон.
Ось саме через це в головах населення — «просто пєрєстать стрєлять», «борігі-морудери началі войну» і інша єресь. Депутати опозиції оприлюднили документи, що в ОП сидить російський кріт. А телеканали тупо не показали це.
Наше телебачення — не наше. Це вороже телебачення. Олігархи захопили ЗМІ і ведуть інформаційну війну проти нас.
Поделиться:
Загрузка...