Зеленського звинуватили в роботі на пропаганду РФ

144
Представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко назвала кандидата в президенти Володимира Зеленського російським пропагандистом

Про це Луценко заявила в ефірі каналу «Прямий».

«Він є російським бізнесменом, він отримує по цей день роялті, тобто кошти за свої права від фільмів, які він зняв в РФ. Він є російським пропагандистом. Я беру на себе сміливість так заявляти. Тому що він отримав 35 млн руб. від міністерства культури Росії за пропагандистський фільм, який він знімав про похорони Порошенка», — сказала Луценко.

Представник президента в парламенті також процитувала чиновника Мінкульта РФ, який називав дії Зеленського корисними для Росії.

«Підтвердженням цього є слова заступника очільника громадської ради міністерства культури РФ Пожигайла, який сказав: «Я бачив ролик про похорони Порошенка. Як на мене, йому, Зеленському, навпаки потрібно дати Орден дружби». Зрозуміло, що всі вони там змінюють свої позиції. Однак на сьогодні діяльність Зеленського корисна для Росії. Оскільки він топить Порошенка, який дійсно є русофобом», — додала Луценко.

Крім того, нардеп нагадала про інтерв’ю Зеленського у Forbes, у якому він розповідав про нерухомість у Росії, та назвала кандидата мультимільйонером.

“Якщо хтось не знає, у 2012 році журнал Forbes опублікував велике інтерв’ю з Зеленським, де було чітко і попунктно розписано всі його статки як мультимільйонера. Мультимільйонер Зеленський розповів про те, що в нього є дуже багато нерухомості в Росії, і він це прямо заявляв. І сьогоднішня декларація Зеленського показує, що в нього є десятки нерухомості і десятки квартир”, — наголосила народний депутат.

Поделиться:
Загрузка...