Зеленського знов понесло

95
Випустив новий відосік. І будо б навіть нічого, правильні слова, але далі знов…Порошенко, олігарх, «закон про олігархів», «продані телеканали»…
Але, ЖОДНОГО слова про:
— напружену ситуацію на кордоні з Польщею;
— як до можливих провокацій готується Україна;
— щодо концентрації російських військ біля наших кордонів;
— щодо енергетичної кризи;
Тобто безпека країни не цікавить. А навіщо говорити правду та понижувати і так падаючий рейтинг? Краще знов увімкнути брехливу дудку про оліграхів (будучи самим олігархом з офшорами і десятками мільйонів доларів на них).
Як же це все бридко.
Андрій Смолій 
Визнати, що сраша таки накопичила купу військ біля кордонів (а там вже навіть «Гради» стоять у рядок), і тут же назвати журналістів та медіа, які про це кричать, панікьорами, пропагандистами війни і ще бозна ким.
.
Визнати енергетичну кризу, але звинувати при цьому якісь сторонні сили, оминаючи по кривій дузі питання, чому ж не було зроблено запасів раніше, коли була можливість.
Розповісти про олігархів, що купують депутатів, маючи при цьому справу у НАБУ про гроші у конвертах, які отримують твої ж, Вова, зелені тушки! Чи тобі нагадати, як виглядають смітники біля Ради після якихось важливих голосувань, повні банківських стрічок та обгорток від готівкової маси.
Ну а потім взагалі почати говорити тільки про себе, описуючи якогось олігарха, який не має Батьківщини, а країна для нього – то лише ресурсна база. А ти маєш Батьківщину, Вава? Коли називав Україну проституткою, коли реготав із Майдану, висміював Армію – то це ти про свою Батьківщину казав?
.
А хіба для тебе, недомірка гундосого, країна – не ресурсна база? Ти хоч копієчку податків сплатив? Чи тільки смокчеш з неї побільше і побільше, крадеш і ховаєш по офшорам. Це у природі називається паразитизм.
.
Ти паразит, Вова. Справжній еталонний паразит, який не приносить жодної, навіть випадкової, користі. І позбавити країну від тебе та твоєї влади – то не гріх, Вова. То елементарна санітарно-епідеміологічна обробка. Гігієна, чув про таке слово?
Алла Комарова
А ви помітили, що значну частину свого звернення Зеленський критикував і навіть погрожував журналістам та блогерам?
Спочатку Зеленський визнав концентрацію російських військ, але при цьому звинуватив журналістів та блогерів у поширенні панічних чуток. Я хочу нагадати засідання РНБО стало першою системною відповіддю української влади на загострення військової ситуації і сталося це тільки після публікацій в АМЕРИКАНСЬКІЙ пресі – Politico, Blumberg та інших виданнях. У Зеленського є претензії до них?
Зеленський визнав енергетичну кризу, але відповідальність за неї поклав на Росію та зростання вартості енергоносіїв у світі, так і не пояснивши, чому не було закуплено достатньо газу та вугілля раніше.
І знову, за словами президента, винними є «істеричні медіа», що «кошмарять» людей, яким і так не легко.
Знаєте — це такий політтехнологічний прийом, коли Зеленський ніби «захищає» людей від ЗМІ, хоч насправді саме влада несе відповідальність за кризу.
Ну і зрештою Зеленський дійшов навіть до погроз олігархам та «великим телеканалам», що мовляв «ангельське терпіння» влади скоро закінчиться. Тобто замість вирішення проблем закупівлі вугілля влада буде нападати на телеканали?
Поделиться:
Загрузка...