Зеленський звільнив Кривоноса

205

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса від виконання обов’язків голови міжвідомчої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави

Про це йдеться в указі президента №869.

Зеленський вивів з персонального складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Кривоноса, звільнивши його від виконання обов’язків голови цієї комісії.

«Звільнити Кривоноса від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави», — йдеться в другому пункту указу.

P.S.

Заступником секретаря РНБО був призначений Петром Порошенко. Це чи не єдиний кадр такого рівня стратегічного досвіду протистояння російському агресору, який був у команді Зеленського. Але, як ми бачимо патріоти та посадовці, які мають повноваження та можливості протидіяти російським окупантам — Зеленському зовсім не потрібні. Я так розумію, це гарний привід для радощів у цю п’ятницю для москалів. Тим паче, що на цьому тижні Зеленський вижив з посади ще й Лану Зеркаль, яка вжарила окупантів у суді Гааги.

Сергій Кривонос бойовий офіцер, був заступником командувача Сил Спеціальних операцій України, відомий тим, що 2014-го особисто командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників. 47 діб, перебуваючи в оточенні, 187 бійців ВСУ під командуванням полковника Кривоноса тримали кругову оборону. Два тижні взагалі без води. Хліб закінчився в перший же тиждень. Кривоніс з бійцями відстояв аеропорт, кацапи так і не змогли його взяти. Без єдиного «200-го» з одним «300-им» і трьома контуженими.

Alex Noyt

Звільняють найкращих. Держава котиться в прірву.

Зеленський щойно звільнив полковника Сергія Кривоноса з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Наступним указом скоріше за все буде звільнення з РНБО. Про це вже заявляв сам Кривонос. Каже, що керівництво РНБО не бачить його членом Ради нацбезпеки.

Правильно, навіщо на посадах гідні та проукраїнські люди. Для влади війни немає. Для них примирення з «тою стороною», зустрічі та розмови з Путіним важливіші ніж обороноздатність країни.

Даєш по Сивохо в усіх оборонних сферах!

Андрій Смолій

Президент уклонист.
Вся его команда уклонисты.
Советник секретаря РНБО участник антимайдана. Призывает просить прощения у агрессора. Платит туда пенсии. Строит мосты.
Украинские войска отводятся вглубь Украины.
Формула Штайнмаера почти наверняка будет принята.
Электроэнергия у России уже закупается.
Уголь, скорее всего, будет закупаться.
Новый газовый контракт маячит на носу.
Серый кардинал открыто говорит, что надо послать НАТО и идти на поклон к России.
Верховному главнокомандующему предъявлено обвинение в защите суверенитета страны.
Ветеран ДАП сидит в СИЗО по совершенно левому обвинению с совершенно бредовой суммой залога.
Главе СБУ, которая худо бедно, но предотвратила херову тучу терактов, провела херову тучу операций и выявила херову тучу инсургентов предъявлено обвинение в госизмене.
Волонтеру, народному депутату, за два слова в ютуб предъявлено обвинение в попытке убийства президента.
К воину, солдату, защитнику, ветерану, женщине «Альфа» врывается с обыском и выламывает дверь.
На гибель комбрига главнокомандующему похер.
Телефонные переговоры с Путиным и анонсированная встреча.
Вы кого выбрали? Вы кого выбрали, блядь?
Вас сколько раз предупреждали?
Вы понимаете, что вот это вот всё — никакой агент влияния не смог бы наворотить такого говна?
И что теперь?
Как вы собираетесь разгребать весь этот пздец, а?
Идиоты, сука. Идиоты, блядь.

Аркадий Бабченко

Поделиться:
Загрузка...