Зеленський терміново вилетів у Катар

1 440
Зеленський сьогодні о 10.26 терміново видетів у Катар. Без попереджень і без публічно заздалегідь запланованого візиту. Сам візит запланований на завтра, але ж відпочити треба.

Щось це дуже нагадує події січня 2020 року, коли дехто опинився в Омані, а країна без вищого керівництва, яке розбіглось по відпочинках за кордоном.
Країна на межі коронавірусної катастрофи. Гинуть люди.
Біля кордонів Кремль брязкає зброєю.
На сході України ескалація, загиблі та поранені.
А він в Катар. Нас скільки часу — не відомо. Які питання будуть вирішуватись — не відомо. Президент країни просто кидає країну і їде не до наших міжнародних партнерів, а до маленької країни «налагоджувати зв‘язки».
Відкрите питання з ким і навіщо…
Щось тривожно від цих поїздок.
Я довго не писав окремо про зовнішньополітичну діяльність президентського офіса. Але те, що відбулось сьогодні виходить за межі всіх рамок пристойності.
Раніше про планові візити президента України адміністрація повідомляла заздалегідь. Сьогодні на сайті ОП з‘явилося повідомлення про візит Зеленського в Катар 5 квітня, тобто завтра. Ну тягне його в ті краї: як не Оман, то Емірати, як не Емірати, то Катар.
Але!
Літак Зеленського (перший борт) вилетів туди вже сьогодні вранці. О 10:27! Тобто, офіс президента збрехав, а сам президент вилетів за державний рахунок на день раніше погрітися на сонечку Перської Затоки, так виходить?! І повідомлення про візит на сайті ОП з‘явилося коли літак був у повітрі!
Весь світ говорить і пише про загрозу наступу РФ, наші західні партнери приводять свої війська в боєготовність, а наш верховний головнокомандувач летить в теплі краї, ще й планує собі день відпочинку.
У мене немає пристойної оцінки цьому.
*бануим нєт пакоя
Ті хто голосував за Зеленського у 2019 році – обмануті люди.
Ті, хто буде голосувати за Зеленського чи його партійку на наступних виборах – не обмануті – а співучасники. Вони такі самі злочинці як і він.
Бо повірити, що Оце діє на користь України і визнавати себе гомо сапієнсом – неможливо.

Президенту Порошенку аплодували в Конгресі під час його виступу, він підписував Договір про Асоціацію та безвізовий режим з ЄС, привозив Томос, мав десятки результативних зустрічей на вищому рівні та сотні телефонних дзвінків…
… але то все фігня в порівнянні з діяннями Зеленського, «лідерством» якого «захоплюється» Байден, якщо вірити позитивному ОП, і не вірити звіту Білого Дому, в якому цієї інформації нема.
Що значить справжня велич — колхозна, щоправда, але і прихильники Зеленського не кастрюля з варениками, для них і таке прокатить.
Добре хоч не написали, що Байден запитав «Володя, чому ти такий ох*уєнний?», а може ще напишуть, хто знає.
Як відомо, Блумберг було створено спеціально з метою дискредитації найвеличнішого лідера сучасності, щоб забрати його пояс чемпіона світу по боротьбі з пандемією та титул кандидата в майстри антиковідного спорту.
Половину коштів, передбачених у державному бюджеті на 2021 рік, вже витрачено — вакцин немає.
Навіть якщо сповняться найсміливіші прогнози МОЗ — у рамках відповідної програми цьогоріч буде закуплено вакцину лише для 10% українців.
А сам Зеленський каже, що для зупинення пандемії необхідно провакцинувати мінімум 75% населення.
Так от, з нинішніми темпами, Блумберг стверджує, вакцинація в Україні триватиме 10 років!!!
І жодного ефекту за такого сценарію не принесе. Більше того, якщо коректні прогнози медиків, вакцина ефективна лише впродовж півроку-максимум року. Якщо хвороба не зникне, доведеться вакцинуватися знову, аби не було нової світової хвилі.
У нашому випадку, це ще через 10 років?
З щорічними локдаунами, 50-100 000 «додаткових смертей»?
Влада обрала найпростіший варіант: замовчувати проблему, розповідати «але є й позитив, в Чернівцях одужала 100-річна жінка», а у той час лікарні переповнені, щодня десятки тисяч людей захворюють, сотні — помирають.
Скільки десятків тисяч смертей має вартувати розуміння, що Зеленський і його команда вбивають Україну і українців?
За два роки «молода команда» змінила шорти на Kiton, пересіла з велосипедів на лімузини, навчилися впевнено і розлого брехати.
Але, ключового, як будувати ефективну і прозору державу, так і не навчилися.
Бо не хочуть.
Бо їх кредо: грабувати і звалювати з «цієї країни» у разі небезпеки для них.
————
Дивна ситуація: події на північно-східному кордоні України та розгортання додаткових російських військових частин в анексованому Криму турбують НАТО, США, ЄС, нашу армію і розвідку.
Єдиний, хто зберігає спокій і відмахується від проблеми подальшої ескалації війни — наш дорогий президент, лідер реформ, переможець пандемій і контрабандистів.
Це мені нагадує розмову з одним високопоставленим військовим країни старої демократії ЄС:
— якщо розпочнеться війна у будь-який робочий день тижня — ми повністю готові. Є мобілізаційний план, кожен знає своє місце, генштаб почне діяти з першої секунди у випадку появи навіть гіпотетичної загрози.
— а у вихідні?
— а у вихідні дні ми не воюємо!

Поделиться:
Загрузка...