Зеленский взял под личный контроль процесс выхода Украины из безвиза с ЕС

166
Fursa Sergey:
Владимир Зеленский взял под личный контроль процесс выхода Украины из безвиза с ЕС.
Gheorghe Bandu
Загубивши євроінтеграцію, за безвізом не плачуть.
(старовинна зелібобська приказка).
Віталій Барабаненко:
Ермак сознательно лишает нас безвиза по команде из кремля, русским невыгодно, что у нас есть безвиз, а у них нет
Герасимов:
Стратегічно для країни-агресора дійсно важливо, щоб цього безвізу не було. Якщо безвіз відмінять, значно скоротиться кількість тих, хто їздить до Європи й бачить на власні очі, що і як там коїться. Це рівно те, що потрібно для того, щоб ментально знов-таки повертати українців до Радянського Союзу-2 – другої версії, яку зараз будують росіяни.
Я впевнений, що «Опозиційна платформа – За життя» свідомо за це голосувала, розуміючи те, що це вигідно росіянам. Але чому за це голосували «слуги народу»?
Йозеф Кнехт:
Депутат Європарламенту Віола фон Крамон говорить, що українці втомилися від безвізу «бариги» Пороха. Та і транш на 1,5 млрд. нам нафіг не потрібен. Готуйтесь зелефани їсти млинці з лопати, там куди ми йдемо це народна забава.
Галина:
А це часом не єврооптимісти самі писали при Порошенко в ЄС листи,щоб у нас забрали безвіз?))
Карл Волох:
Щойно Пастор у ефірі Портнікова засвітив ім‘я заявителя до ГПУ по справі про «здачу Криму» постмайданним керівництвом України. Думаєте, це Портнов, Медведчук чи, бодай, якась Арахамія? Помиляєтеся. Це ніхто інший, як відомий своєю принциповістю викривач і антикорупціонер Сергій Лещенко. Ось так найсмердючіші покидьки заробляють місця в Наглядовій раді Укрзалізниці.
Тому, ніколи не кажіть, що знаєте про ницість усе…
У 2009 році “слугу народу” Юрченка затримали за крадіжку 4 пляшок пива!
«Новиє ліца» Зеленського! Головне не Порошенко!
Уінстон Черчілль:
Чудо демократії в тому, що дурнів переважна більшість, а їх обдурити набагато простіше і дешевше, ніж підпорядкувати розумних.
1. Мабуть, такої могутньої реформи в історії України ще не було. Спочатку зелень відмінила «пакунок малюка», а через пару місяців второпали, що це ж замах на інтереси ядерного електорату і вирішили прийняти закон з його повернення (поки що в першому читанні).
2. Найблискавичніший обласний прокурор був призначений на Тернопільщині. В день свого представлення колективу діяч насвинячився і почав викликати підлеглих присягати йому на вірність. Його записали. За два дні був звільнений.
3. Венедиктова пару днів тому докладно пояснила парламенту, що доказів проти Юрченка недостатньо. Та щойно реакція суспільства стала гучною і Зеленський напружився, підозра була підписана.
Головна особливість цієї влади нових облич не в тому, що вони не патріоти і злодії (хоча це й правда). А в тому, що вони ідіоти, причому, нелякані
До Ростова віз не треба

Поделиться:
Загрузка...