Зеленский врал с самого начала и до самого конца

27
Зеленский врал с самого начала и до самого конца, на ходу меняя версии — от «ничего не было» до «это не мы».

Ермак врал с самого начала и до самого конца, а ведь, как выясняется, именно он передал Бурбе команду на перенос операции.
Арахамия и Арестович врали с самого начала и до самого конца. И продолжили врать вчера, рассказывая о том, что Bellingcat обратился к ним за комментариями только позавчера.
Безуглая… ну, то вообще клиника.
И вот ровно так эта вся зеленая плесень пришла к власти — на лжи. Таргетированно обещая каждой целевой группе ее персональную ложь. Таргетированно лгали.
Внезапный вывод — когда мы массированно шлем проклятия в сторону избирателей Зеленского, мы перекладываем ответственность с него на избирателей. Что не всегда правильно, ведь сложно, действительно сложно, выдержать многолетнюю профессиональную кампанию по вранью.

Юрій Бірюков

У Зеленського так злякалися вагнергейту, що викинули інформаційно на-гора усе, що тільки можна:
— і скільки раз Янукович звонив Путіну в дні пострілу Майдану
— і те що справу проти Порошенка і Байдена за пасквілем агента ФСБ Деркача закрили,
— і те, що потрібні прямі переговори з окупаційними адміністраціями
А людей цікавить лише одне:
—чи брехуни з Банкової знайдуть цапа-відбувайла чи весь удар буде виключно по Зеленському.
Принагідно нагадаю, рівно 8 років тому після побиття євромайданівців кілька днів люди вимагали лише звільнення керівника МВС громадянина РФ Захарченка, а коли Зек вирішим його покривати, то з‘явилося гасло ‚Зека геть!‘, яке і було реалізоване

Олександр Бригинець

Банкова тоне в брехні.
Під час ефіру на Україна 24 керівники слуг і позаштатні радники Банкової заявили, що в розслідуванні Bellingcat немає позиції Офісу Президента, тому що… розслідувачі тільки вчора звернулися до Офісу з проханням дати коментар, і , мовляв, тому Банкова просто не встигла!
Повторили цю маячню кілька разів.
А коли в них немає аргументів і закінчується брехня, то починають переходити на особистості, намагаючись таким чином закрити рота опозиції.

Iryna Gerashchenko

Дякуємо пані Кюблер-Росс за її модель, котра може застосовуватися не лише до етапів прийняття смертельної хвороби.

Пам‘ятаєте, як вони кричали, що ніякої спецоперації взагалі не було? То була стадія заперечення.
Стадія гніву ознаменувалася тезою Зеленського, що операція була, але проводили її інші країни всупереч нашим національним інтересам.
.
Стадію торгу (компромісу) фактично задекларувала Безугла, визнавши, що спецоперація була українська, її, вочевидь, злили, але «Рафік нє віноуват», себто, доказів щодо Зеленського чи Єрмака немає.
Фільм Грозева розпочинає новий етап — розпачу. Активне обговорення фактів суспільством, виплеск інфррмації за межі Фейсбука (особливо, якщо зелені не встигнуть повернути Ахметова з його медіа-ландскнехтами до коаліції «олігархи за Бубочку») призведе до неминучого нового зниження рейтингу. Вони це вже усвідомлюють, і ознаки розпачу ми побачимо всі.
.
Але фінального п’ятого етапу — прийняття (принаймні, публічного) — не буде. Ці хлопці готові називати божою росою не лише слину, тому, брехатимуть навіть тоді, коли чітко уявлятимуть, що їхній брехні не вірить ніхто в світі.
Етап прийняття прийде в суді. Котрий сьогодні також виглядає вже неминучим
Поделиться:
Загрузка...