Зеленський таки мав рацію

2 792
Вони фізіологічно інші. І коли їх «команду» набирали по оголошенню, в ньому, швидше за все, були вказані необхідні фізіологічні відмінності. Які унеможливлюють зв’язок зі своєю країною, і відчуття себе частиною єдиної нації.

У глибині їх мозку просто відсутній якийсь центр, який відповідає за те, що більш за все відрізняє людину від тварини, і робить її суспільною істотою. Той, що наділяє його не тільки основними інстинктами «їсти-пити-розмножуватися-уникати небезпеки», але й дозволяє бути частиною цілого. Ці смішні і непотрібні багатьом речі називаються — «мораль», «емпатія», «громадський історичний досвід», «критичність», «колективна безпека», і «особиста відповідальність». Ну і «свідомість» — яку ці ж люди давно спробували зробити смішним мемом.
Всю різницю я показав в цій картинці — це просто. У двох фотографіях і в двох цитатах.
На першій світлині медик 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади Світлана Земліна. Ця маленька, тендітна дівчина витягла з під вогню пораненого під Шумами. І її слова — про що вона думала, коли полізла в жорсткий заміс, де тільки що загинуло чотири людини.
Ні про що вона не думала. Крім виконання своєї головної функції — рятувати і захищати. Це працював той самий центр мозку. Який відповідає не за себе — за інших і спільне.
На другій світлині депутат ВР від «Слуги народу» — Анна Колісник. Вона не під вогнем. Вона в кріслі залу Верховної Ради слухає виступ Хомчака. В якому він розповідає про посилення російської загрози та обставини загибелі 4 військових під Шумами. В черговий «провокації» росії. В умовах доктрини «просто перестати стріляти», до якогї сам же і доклав руку.
І депутат пише — «Треба валити з цієї країни». Працює простий базовий інстинкт самозбереження. Ця людина, вибрана у вищу владу країни — ніколи не буде «витягувати з під вогню» нікого. А країну — тим більше.
Дівчина-медик — представник тієї частини країни, яка називається незрозумілим для багатьох словом «Нація». Це коли усвідомлення своєї країни, історії, відповідальності за інших і за загальне — дозволяє здійснювати вчинки, що ведуть до виживання суспільства. Так чинять опір пворогові, що перевершує. Так будують свою країну, а не тільки особистий добробут і кайф. Так допомагають слабким і нужденним. Так всі разом навалюються на біду. Або святкують перемогу.
Слава Богу, що структура, в якій кількість усвідомлення людий в більшості — це Армія. Інакше Україна давно б лягла. А ,так у нас всіх є захист, і шанс на порятунок, в разі серйозного погіршення ситуації.
Дівчина-депутат реагує на рівні особистих інстинктів. Примітивно і просто.
Фізіологічно. Більшість з «більшості» — саме такі. Тому, з цієї сторони шансів у нас немає. Вони не будуть рятувати країну. Ні в військовому, ні в політичному, ні в економічному плані. І вся ця епідемія їм — до дупи. Вони вакцинуються як «публічні особи», або за гроші «правильною вакциною», і будуть водити амури в телефоні, коли хтось буде зачитувати зведення про померлих від вірусу.
Ну, або напишуть в черговий раз, що «потрібно валити з цієї країни».
І вони звалять, коли вам буде зовсім зле. Без різниці — війна це буде, або чума. Підкоряючись інстинктам вони з’їдять, вип’ють і засвоять все до чого дотягнуться. І звалять.
І коли ви чуєте про те що «вони змінюються» — не вірте. Всі їх «правильні дії» — це просто «правильні слова». Ширма, димова завіса, яку вони ставлять з інстинкту самозбереження. Щоб їм не заважали їсти-пити-розмножуватися-набивати нору. Вони просто не можуть пв інший спосіб. Вони фізіологічно інші, і цим пишаються.
Що робити? Готуватися до змін. Готуватися до нового шансу і важкої роботі. І наближати все це, крок за кроком.
Ми зробили багато, але не змогли зробити головне. Розбудити сплячу частину мозку у більшості в своїй країні. Зробити їх частиною Нації.
Тому поки переважають основні інстинкти.
Тому на вершину піраміди вони підносять «фізіологічно інших».
Але є і хороші новини. Те що вони вже замислюються про втечу — це дійсно добре.
«Пора сваливать из этой страны» (с).
Все. Гниди прібарахлілісь.
Вони занурили у збитки держпідприємства (прибуткові за бариги).
Вони торгували державними посадами.
Вони навісили на нас сотні мільярдів нових боргів.
Вони нажились навіть на епідемії — маски вкрали і продали за кордон. І тепер у нас по 400 людей вмирає щодня, а вони вакцинацію навіть не почали (бо, як казав Міша Бродьский, привилися таємно ще в січні).
В 2019 відбулася змова. Нашу країну, яка в цей час вела війну, захопила мафія.
Це афера століття. Вони вкрали в нас вже не те, що сотні мільярдів, рахунок вже йде на ТРИЛЬЙОНИ гривень.
Бо Україна для них це — «ета страна».
«Ету страну» і ету «тупую біомассу»(с) треба грабувати і навіть внуків і праправнуків збагатити за її рахунок.
Вони мають бути відсторонені від влади.
Але після зміни влади в нас має бути чіткий план. Не тільки відсторонити їх, а ВСЕ оце організоване злочинне угрупування ми маємо відправити на нари.
Їхній Фунт це їхнє вразливе місце. Вони думали, що перепишуть на нього державу, а самі сховаються в тіні за його спиною. Але на всіх документах стоїть його підпис. Цього цінного свідка ми маємо захопити, і ні в якому разі не допустити його знищення у революційному угарі. Він має потрапити до нашого слідчого і за угоду з ним дати цінні покази НА ГЛАВ кланів мафії. Як змовлявся з ними на отих зустрічах на фото з попільничкою? На які хлібні посади призначав їхніх подільників? Яким чином разом ділили награбоване? Куди і на які рахунки в офшорах виводили і на яких підставних осіб записували? І так далі.
А потім притягнути Великих Босів. Ось це має стати нашою метою. Всіх цих хитрожопих потвор, які десятки років нас грабували і на своїх каналах втюхали нам цю гниду, завдяки чому за два роки у списку Форбс злетіли, наче шалені. Ілони Маски ху*єві. А їхнє барахло включно з зомбоантенами і наташкою борщовий набір має бути конфісковане по рішенню Краматорського суду і піти на фінансування Армії, доріг і пенсій.
І щоб всі інші запам’ятали назавжди: це НАША країна, а не ніяка «ета страна».
Поделиться:
Загрузка...