Зеленский стал каратистом с черным поясом

62
Зеленский стал каратистом с черным поясом. Почти как Путин. Диплом почетного мастера президенту подарили в Кропивницком.

Вчера он побывал почётным футболистом и заслуженным почтальоном, сегодня стал выдающимся каратистом. Это звание ему закономерно присвоили после того, как его охрана сломала рёбра девочке в Днепре.
Но бить будут не по диплому, а по морде. Так что выход один — стать почётным космонавтом и уе*ать на Марс. А ещё лучше на Альдебаран.
Володимиру Зеленському у школі олімпійського резерву в Кропивницькому подарували чорний пояс з карате.
У нас немає запитань до Зеленського – Верховного Каратиста України у маруновому береті, без-п’яти-хвилин академіка усіх наук, альпініста 8-тисячника, лауреата мішленівських зірок, заслуженого донора, вчителя року, голкіпера національної збірної та рекордсмена з перетягування канату на далекі дистанції.
У нас є питання до тих, хто своїми руками вирощує гомункула.
Ви ж це свідомо робите, так? Ви обрали максимальну форму приниження своєї професії та свого покликання, розраховуючи на дивіденди від такого вчинку. Це щось солодке особисто для вас? Щось таке матеріальне, от прямо взяв у руки – маєш вещ?
Що ви хочете отримати у підсумку, підіграючи істоті, яка і так вважає себе Наполеоном сучасності?
Ви показуєте, що Україні бракує здоров’я протистояти цій пошесті. Ви плазуєте, ви принижуєтесь, ви нівелюєте цінності на очах у дітей. Ви, які ще вчора вчили їх правильному карате, щось там заливали у вуха про шлях самурая. Ви робите дітей співучасниками своєї ницості.
Іще рік тому ми заспокоювали себе, що в Україні неможливий культ особи. Бо як не старайся, довкола порожнього місця культ не побудуєш, бо для такого діла потрібна яка-не-яка особистість.
Здається, ми помилилися. Українці навіть на порожньому місці примудряються будувати карго-культ.
Просто заради цікавості. Люди, а яким буде ваш наступний диктатор, уже після Зеленського?
Я так думаю, це буде пеньок. Заслужений деревяний пеньок посеред кімнати, щедро декорований медалями і регаліями, прикрашений стрічками і гарними мальованими образами. Пеньок переважно мовчатиме, як і належить пеньку. Все інше – розстріли, арешти, депортації, доноси (особливо доноси!) ви зробите самі, своїми власними руками.
Першими під ніж підуть ті, хто засумнівається у верховній мудрості пенька.

Зеленский внезапно для нас стал мастером карате и получил чёрный пояс. Произошло это во время его рабочего визита в Кировоградскую область. Там он лично проверял как идут ремонтные работы в детско-юношеской специализированной школе олимпийского резерва. И там был «рояль в кустах» в виде его награждения. Зеленский получил почетный диплом первого дана степени мастера и чёрный именной пояс.
Это какой-то дурдом. Я понимаю, что президенту нефиг делать, своими обязанностями ему заниматься не хочется и во имя предвыборного пиара он скоро языком будет проверять ливневки в каждом ПГТ, но подхалимаж начал уже зашкаливать. А проФФесором и академиком его когда делать начнут? Можно ещё и кандидатом в мастера спорта по пауэрлифтингу или дзюдо. И когда он все же за амфорой нырять будет? Я хочу успеть попкорн купить.
Поделиться:
Загрузка...