Зеленський призначив начальником департаменту СБУ офіцера, який проходить у «справі Майдану»

70
Президент Володимир Зеленський 16 січня призначив начальником Департаменту захисту національної державності СБУ Олександра Куксу, він причетний до «справ Майдану»

Про це повідомила Адвокатська дорадча група у Facebook.

Зокрема, він є одним зі відповідальних за реалізацію в лютому 2014 року операції “Бумеранг”.

Правозахисники нагадали, що під час Майдану Кукса був заступником Олександра Щеголєва, якого наразі судять за силовий штурм активістів 19 лютого 2014-го року.

Щеголєв на одному із засідань зазначив, що він в ту ніч, коли пішов з СБУ до Київського МВС взяв з собою Олександра Куксу, який на той час був заступником начальника головного управління СБУ в Києві та Київській області по лінії Т (тероризм)”.

“Як встановлено слідством і ці докази вже досліджено в суді в кабінеті в.о. керівника міліції Києва Мазана тоді перебували всі представники СБУ, МВС, МНС, прокурор, які всі були необхідні, щоб ввести в дію план “Бумеранг”. З Куксою включно“, – наголосили правники.

  • Довідка. Операція “Бумеранг” — комплекс заходів у рамках антитерористичної операції, оголошеної 19 лютого 2014 року. Головна мета — повна зачистка Майдану від протестувальників. Керування операцією та її проведення здійснювала Служба безпеки України.

Володимир Зеленський вирішив повністю зганьбити чергову річницю Майдану.

Один з ватажків Антимайдану Олег Татаров у президента керує правоохоронцями та судами, а один з безпосередніх керівників розгону Майдану Олександр Кукса, який проходить по справі розстрілів майданівців, щойно призначений начальником Департаменту захисту національної державності.

До речі, співробітники управління «Т» здійснювали відкрите стеження за мною під час Майдану, чому є свідки. Перевірені часом кадри, справжні «нові обличчя» діючої влади.

P.S.

Поделиться:
Загрузка...