Зеленский предложил совместное патрулирование границы Украиной с боевиками ОРДЛО и ОБСЄ

74

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что украинская сторона согласна на совместный контроль границы с представителями ОБСЕ и отдельных районов Донецкой и Луганской областей (ОРДЛО) для проведения местных выборов на Донбассе.

Об этом он заявил во время Украинского ланча в рамках Мюнхенской конференции по безопасности.

Зеленский рассказал, что поднимал этот вопрос на нормандской встрече 9 декабря. Сейчас этот вопрос обсуждается в рамках Трехсторонней контактной группы в Минске.

«Я думаю, что у нас есть возможность додавить, чтобы там были как украинцы, так и представители временно оккупированных территорий, так и ОБСЕ», — сказал он.

Зеленский также заверил, что Украина не будет проводить местные выборы в отдельных районах Донецкой и Луганской областей без контроля за границей.

Напомним, на Мюнхенской конференции по безопасности президент Украины предложил идею секторального разведения сил на Донбассе. По его словам, в контактной группе в Минске украинская сторона предложила и уже почти согласовала один участок разведения.

Добавим, также Зеленский заявил, что местные выборы в Украине осенью должны состояться на Донбассе и в Крыму.

P.S.

Пропозиція Зеленського облаштувати спільний контроль за українсько-російським кордоном разом з бойовиками ОРДЛО і ОБСЄ:

а) Чистий ідіотизм. Це підставити спини українських прикордонників під ніж — російські військові і примкнулі до них місцеві явно не ті, з ким можна розраховувати на джентльменські угоди. Сто разів доведено. Проте, ні, вперто преться на поле під знак «міни» — а раптом міни поламались? А найгірше — де-юре і де-факто визнати терористів стороною конфлікту, якраз те чого з першого дня агресії добивається Кремль;

б) Всі ці події є договорняком з Кремлем — і тоді в Омані Єрмак, Козак, Медведчук і можливий Патрушев, в Києві нищення іномовлення і каналу кримських татар, а в Мюнхені вкид 12 кроків зі знищення України у співпраці людей з українського РНБО та західних експертів стають пазлом в дуже небезпечну і страшну картину.

Обидва варіанти не радують. Дурень з ініціативою, тим більше законодавчою, може завдати гіршої шкоди, ніж професійний зловмисник. Тому, для всіх кому дорога Україна, єдиний варіант — об‘єднуватись у протидію антиукраїнським діям, незалежно від того, хто і що ними рухає, та ставати потужною силою, з якою цій владі доведеться рахуватись. Будемо поокремо — буде біда.

Volodymyr Ariev

«Україна погоджується на спільний контроль ділянки кордону із представниками ОРДЛО як умову для проведення місцевих виборів на Донбасі». Про це заявив президент Володимир Зеленський.

Після цього можна повірити, що президент не лише зустрічався з Патрушевим, а й йому там в лоббі готелю видали чергове звання офіцера ФСБ.

Так публічно принизити на увесь свою країну треба вміти.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Ну ось і наслідки зустрічі Зеленського в Омані. Це остаточна і незворотна капітуляція.
Відступ, проведення виборів окупантами. Ні про який контроль над кордоном мови не йде. «Українська сторона згодна на спільний контроль кордону з представниками ОБСЄ та ОРДЛО для проведення місцевих виборів на Донбасі. Про це заявив президент Володимир Зеленський.»

Alex N Alex Noyt

Украіна погоджується на спільний контроль кордону??? Україна навряд чи. А от президент, який може мислити лише тактично і не має часу на стратегію, може таке сказати. І перейти червону лінію. Жирну таку. Яку всі назвуть клятою капітуляцією.

Давайте спільні патрулі злодіів і поліціантів зробимо. І квоту для здоличинців у судах. І місце для росіян у кабміні і офісі президента. Ну в рамках компромісу. І пам ятник моторолі в центрі Києва.

Спільний контроль — це відсутність контролю. Це імітація результату. Це приниження держави, яка спочатку заявляє позицію, а потім погоджується «посередині».

І цікаво, коли президент прийшов до такоі блискавичноі думки. Не в Омані часом?

Sergey Fursa

Куди б не приїхав Зеленський — там провал та ганьба для України.
Мюнхенська конференція аналогічно стала ледь не ганьбою для нашої держави. Кремлівський план, так звані 12 мирних пунктів, які вдалося погасити лише після приїзду Порошенка, далі спокійно поширюються на різних майданчиках Конференції.

Зеленський, НЕ сказав ні слова про план Кремля. Його вихолощена та примітивна промова, де «найпопулярніший» та «найвеличніший» навіть толком не назвав відповідальних за агресію та вбивства українців, в черговий раз показала, що країна стала порожнім місцем.

А ось ці фото — черговий доказ, що владі байдуже до всього, особливо до позицій на міжнародній арені.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...