Зеленский о втором сроке президентства: «Буду думать»

141
Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что если будет большая поддержка народа Украины, то он возможно будет президентом второй срок.

Об этом он заявил во время пресс-конференции.

«Любой президент, который имеет процент (поддержки народа. — Ред.) 10, 15, 16 вначале президентской кампании — не имеет права идти в президенты Украины. Потому что это значит, что общество его не поддерживает. Я иду на один срок, как и говорил, я вижу, что работа сложная, никто спасибо не скажет», — отметил Зеленский.

По его словам, если будет большая поддержка народа Украины, он сможет об этом думать.

«Буду думать, у меня есть чем думать», — подытожил глава государства.

P.S.

ШО воно несе ?:

«Ми побудуємо ВСІ державні дороги» Для довідки,щоб побудувати ВСІ дороги, окрім доріг у містах треба десь 250 млрд!! долларів. НА близько 40 000+ км. доріг в Україні
«Я знайду 3 млрд. доларів та побудую ВСІ мости в Україні»…

Про 300% медикам, яки їх досі не бачили й близько.»На цьому тижні, я думаю, збільшиться кількість областей… І в усіх областях медики, які борються з COVІD-19, отримають ці кошти»

Питання: «Ви в Давосі розповідали про мільярди інвестицій, про інвестиційних нянь — де все це? Довідка Давос був у січні 2020 — зараз кінець травня. Відповідь: Ну ми ось приймемо закон про інвестнянь. Ми ось ось чекаємо, що до нас прийде 7 млрд. доларів інвестицій. І зразу ж говорить: Хоча у світі сьогодні інвестиційний націоналізм — всі тримають інвестиції у своїх країнах.»

Питання: «У вас був відосік про кумів та друзів на посадах. Чому Єрмак, Трофімов, Шефір всі ваші друзі без політичного досвіду зараз на посадах? Венедиктова тестувалась у Верховний суд….тут перервали. Чому так? Відповідь: Жодного кума я не призначив. Друзів теж не призначив. Венедіктова — нова людина у Генпрокуратурі, як я і обіцяв. Пан Єрмак не продюсер, він юрист — це не кум, а моя довірена особа. У нього освіта що підходить. І взагалі кадровий голод, я не можу нікуди знайти людей..(прим. тому і друзів ставлю). Пздц просто.

Питання: «Рік тому ви говорили що на Донбасі треба просто перестати стріляти. Та домовитись з Путіним посередині. Чи не вважаєте що ці слова легковажні.» Відпвідь:» Простоприпинитистріляти. Це складний процес. Я ніколи не говорив щоб наша армія перестала стріляти. Я просто хотів щоб ми не стріляли першими. Я хотів щоб вони (та сторона) зрозуміли що вони повинні теж просто перестати стріляти.» Взагалі, схоже що до нього доходить, що все не так просто. І те що несе російська пропаганда далеко від правди.

Питання: «Про вирок Порошенко. Зразу пішов дощ. Зеленський, схожий на мокру курку, черговий раз виказав купу погроз Пороху та його команді. Але з’їхав на те що, це не його, виявляється, повноваження».

Питання: «Рік тому ви відкрили декларації вищого керівництва СБУ. Тепер ви подаєте законопроект щоб закрити декларації».

Баканов самий чесний керівник СБУ за всі часи! А про закон не пам’ятаю. Хоча Баканов щось розповідав, що виявляється, деяких керівників СБУ відкрито давати адресу — неможна. Я за відкритість, давайте пропозиції, і я взагалі знову поговорю з Бакановим»…

Потім дуже ображенний Зеленський почав міркувати про те що повинен бути баланс між владою та журналістами і взагалі переходити на особистості не можна. Нагадаю, це розповідає чувак, що роками плював на всі межі та баланси і не просто переходив їх — садився прямо на сцені та навалював кучу на всю етику та пристойність. А тепер воно ображається…
Якийсь потік свідомості та обіцянок без ЖОДНОГО обґрунтування…

Alex N Alex Noyt

«Я завжди говорю правду…

Ми виконали усе, що записано у нашій програмі…

Єрмак і Шефір не займаються кадровою политикою…

Я не призначаю друзів…

У нас є конкурси…

Гарні люди не можуть наповнити бюджет…».

Юрий Бутусов

 

Поделиться:
Загрузка...