Зеленский о скандале с записями Трубы

103
Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что слышал о «каком-то скандале» с Государственным бюро расследований и его директором Романом Трубой, но сможет прокомментировать эту ситуацию после дополнительного изучения.

Об этом информирует Интерфакс-Украина.

«Честно вам скажу, что сегодня у меня более серьезные задачи. Я не знаю, правда, что там за скандал. Я только слышал, что есть какой-то скандал с ГБР. Там какие-то записи? Если вы не против, я изучу вопрос и отвечу вам. Просто не знаю», — Зеленский журналистам в среду в Станице Луганской.

Напоминаем, 19 ноября в Телеграм-канале «Трубу прорвало» были опубликованы аудиозаписи, на которых якобы директор ГБР Труба получал указания от генерального прокурора Руслана Рябошапки и руководителя Офиса президента Украины Андрея Богдана о приостановке ряда обысков, а также якобы получал задачи об открытии конкретных дел.

P.S. Касетний скандал: ДБР діє за вказівками з ОПУ.

В мережі з‘явилися аудіозаписи розмов глави ДБР. З них випливає що саме з Офісу президента йшла вказівка викликати Петро Порошенко на допити. Роман Труба обговорював це особисто з Богданом, останній давав вказівки викликати п‘ятого президента України на допити.

Також виплили й інші справи, які розслідує ДБР:

Справа Супрун. Труба переконує, що проєкт підозри колишній виконувачці обов’язків міністра охорони здоров’я Уляні Супрун возив особисто президенту Володимиру Зеленському.

Справа Приватбанку. Генпрокурор Руслан Рябошапка і глава ОПУ Андрій Богдан дали команду Трубі припинити обшуки в Дніпровській міськраді, Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ в Україну.

Справа самого Труби. 19 вересня президент Зеленський поставив голові ДБР низку завдань щодо відкриття справ по конкретних держструктурах. Якщо Труба виконає завдання – залишиться на посаді у 2020 році.

Справа заступників Труби і судді Вовка. Директор НАБУ Артем Ситник у телефонній розмові повідомив Трубі, що його заступники фігурують на скандальних записах розмов у кабінеті судді Вовка.

Справа закупівель в армії. Власник компанії-виробника спальних мішків для Мінборони Михайло Немировський обговорював з Трубою хід рослідування про закупівлі в Збройних силах. Таким чином підприємець хотів уникнути свого потрапляння в скандал.

Політично — це катастрофа для іміджу України. Це ще раз показує, що в країнітповністю узурпована влада, що всі правоохоронні органи керуються в ручному режимі. Що насправді в Україні відбуваються відверті політичні переслідування опонентів.

Після цих записів всі особи, які фігурували в незаконних справа ДБР мають піти у відставку. Абсолютно всі по вертикалі влади.

Такого провалу внутрішньої політики та відвертого топтання законів не було ще ніколи. Країна докотилася до руки. Це все.

Андрій Смолій

Де можна подивитися звернення зеленського до правоохоронних органів з закликом розслідувати події зафіксовані на аудіозаписах трубопрорвалогейту і юзікогейку?

Де можна побачити указ зеленського про відсторонення Андрія Богдана і адвоката Єфремова, який тепер працює в АП, на час розслідування подій і обставин, зафіксованих на плівках трубопрорвалогейту?

Де можна подивитися заклик зеленського до народних депутатів власної фракції виключити з фракції (тимчасово хоча б, на час розслідування) осіб, що фігурують на плівках юзікогейту, а також яременка і тіщенка?

Де можна подивитися заклик зеленського подати у відставку щодо труби, ситника, рябошапки та інших силовиків, які фігурують на плівках трубопрорвалогейту?

Питаю, може якийсь відосік записав про нечувану боротьбу з корупційов?
В теслі?
Нє?

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...