Зеленський намагався зірвати участь Порошенка в безпековому форумі

24
Такого не було ніколи, і от знову! Зеленський намагався зірвати участь Порошенка в безпековому форумі у Галіфаксі. ОПУ фактично шантажував організаторів Міжнародної конференції з вимогою не допустити до неї П’ятого президента. Про це в ефірі радіо «НВ» заявив український дипломат Костянтин Єлісєєв.

Виявляється, Банкова поставила ультиматум організатором форуму: або вони відкликають запрошення для Порошенка, або Київ не надішле провладну високу делегацію.
Організатори форуму подумали і послали кулеб-зеленських куди подалі — Порошенка вони знають добре, а це хто такі, щоб їх слухати?
Але у Галіфакс у авральному порядку полетіли Данілов та «смотрящій» від Єрмака Машовець. Які, на відміну від Порошенка, не провели жодних корисних міжнародних переговорів і впусту витратили на відрядження кошти платників податків.
* * *
— Ігоре Валерійовичу, хочу машину!
— Навіщо вона тобі?
— Бібікати…
Таке враження, що нинішній президент зупинив машину, яка зробила капітальний ремонт і набирала швидкість для того, щоб… побібікати. Він набібікається і знову піде грати на роялі, а машину після нього перефарбовувати, ремонтувати і мотати штрафні кола. А у черзі нові бібікальники стоять…
Маленький клоун з пубертатними комплексами не лише сам не виконує свої обов’язки на міжнародній арені (де провал за провалом), а ще й заважає політику, який відстоює там інтереси України.

Helgi Sharp

Зелене дно узагалі бездонне… Дно дна і знизу ще стукають та переказують доручення від Зеленського. Я тут уже писав, що в Галіфаксі на другий день безпекового форуму, де брав активну участь і відстоював інтереси України Петро Порошенко, заявилася ще й офіційна делегація. Прибула під вечір першого дня, але й другого не засвітилася в жодних важливих заходах. Зрештою, а як вони могли там себе проявити. В таких потужних міжнародних конгресах беруть участь люди з офіційним статусом (п’ятий президент України — це так само визнаний статус, згадайте лише, як у США колишніми президентами гордяться та задіюють їх міжнародній політиці). А секретар РНБО, заступник голови опи, ще якихось троє чи четверо незрозумілих осіб — це допоміжний персонал, який може супроводжувати важливих персон або вести наради на рівні груп радників. До Галіфаксу з України був персонально запрошений п’ятий президент, як особливий гість. А офіційну владу попросили визначитися й надіслати список учасників. І для повноцінної участі це міг бути президент (тут уже трохи з перебором, але враховуючи наші обставини, то й доречно), прем’єр або міністри оборони чи закордонних справ. Усе, що нижче — виключно спостерігачі. Спершу запланували міністра оборони. Але чи Бубочка почав ревнувати Рєзнікова до не надто й широкої, але все ж уваги, чи демарш вирішили зробити, але потім відбрехалися, що в міністра щось не так із щепленням. Ага! Кулеба також міг і хотів поїхати, але й його не пустили.
.
І тільки вчора нам завдяки Костянтину Єлісєєву стало відомо, через що стався такий тупий і шкідливий для України демарш. На жаль, вістка про причину демаршу укрсучвлади стала відома через витік від організаторів (канадський уряд) і на другий день форуму вже була відома основним учасникам. Пригадуєте, тоді Петро Порошенко написав, що від абсолютно щирої підтримки першого дня до другого різко змінився настрій учасників та почав переважати скепсис і співчутливість. Саме тоді й розповзлася новина, що українська влада поставила організаторам ультиматум — відкликати запрошення Петру Порошенку або вони саміт саботуватимуть. Ну й ігноруйте, відповіли їм, он і Сомалі, й Зімбабве з Афганістаном тут нема. А Порошенко був одним із найпопулярніших гостей.
Зрештою, Данілов таки наполіг, щоб їхню групу нестатусних учасників туди послали. Може простежити за контактами Порошенка, а може просто вигуляти своїх коханок у хороших канадських готелях і ресторанах. Щоправда, полетіла ця гоп-компанія не за свій чи спонсорський, а за наш бюджетний кошт. Але найгірше те, що після доброго ставлення до України й атмосфери загальної підтримки, яку вибудовував Порошенко (він якраз жодного негативного слова не сказав про укрсучвладу), ці нікчеми зуміли все знову перепоганити. Як і завжди, звісно.

Поделиться:
Загрузка...