Зеленський міг бачитися в Омані не лише з Патрушевим

284
Український політик та дипломат Роман Безсмертний поділився своїми міркуваннями щодо загадкових відвідин Оману президентом України Володимиром Зеленським на початку січня 2020 року

Про це він розповів в етері програми «Студія Захід» з Антоном Борковським, яка в суботу, 15 лютого, вийшла в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

Слід наголосити, що Роман Безсмертний ретельно аналізує дивні обставини навколо офіційно підтвердженого візиту голови держави до Султанату Оман, а не надає якісь докази щодо неофіційної частини програми.

«В кінці 20-х чисел грудня місяця в Оманській затоці проводилися великі навчання військово-морського флоту Китаю, Росії і Ірану з питань деблокування держави. І оці навчання завершилися в 10-х числах січня місяця. Власне, в цей період і відбувається оця зустріч. І тут уже легко було пояснити, чому в цьому регіоні з’являється воєнне керівництво і керівництво оборонного комплексу Російської Федерації», — зазначив він.

Саме тому, як каже Безсмертний, в Оман тоді «не випадково смикнули» («бо я можу назвати тільки так — смикнули») президента України».

«І хто це зробив? Це було зроблено руками нинішнього новопризначеного керівника Офісу (президента, — ред.) пана Єрмака. Поясню чому: тому що його бізнеспартнер, його друг по життю Емануїлов працював в Ірані, в Афганістані, має посвідчення учасника бойових дій в Афганістані. В одному з документів я прочитав, уявіть собі, таку фразу: «мистецтвознавець, сходознавець, науковець, інтегрований в злочинний світ міста Москви». Розумієте, що це за ряд слів? Він дуже щільно інтегрований у вище керівництво оборонного комплексу Російської Федерації. І, очевидно, що не випадково було обрано цей регіон для зустрічі. Тим більше, згадайте актуальність проблеми енергетичного комплексу на той момент, забезпечення вуглеводнями, ситуацію з «припиненням війни», як її показує нинішнє політичне керівництво», — висловив свою точку зору дипломат.

Як припускає Безсмертний, Зеленський вирушив до Оману «без інформування міністра закордонних справ, Міністерства закордонних справ, посла, тому що посол там є на декілька країн» й до того ж «на чужому літаку, без статусу візиту».

За словами політика, чинний президент України міг бачитися в Омані не лише з Патрушевим, а, не виключено, мав «декілька зустрічей».

«Треба просто вияснити, з ким були іще зустрічі з російської сторони», — додав Безсмертний.

Нагадаємо, що опозиційний до Кремля російський професор політології Валерій Соловей теж заявляв про цілу серію зустрічей Зеленського з високопосадовцями РФ в Омані.

Поделиться:
Загрузка...