Зелених тітушок кинули на гроші ВИДЕО

53

Все, за що беруться зелені ушльопки, перетворюється на фарс.

Джон Сміт

Мамкін політік, який обіцяв повернути заробітчан в Україну і гідне життя, повернув один з найгидотніших елементів епохи Януковича — тітушок з «гідною» оплатою 700 грн на рило.
Це, звісно, мінус для держави. Хотілось вірити, що епоха тітушок закінчилась в 2014.
Мінус для мамкіного політіка в тому, що тітушки виглядають як тітушки, як би їх не намагались позиціонувати. І нічого крім огиди персонально до мамкіного тітушковода вони не викликають. Ну і ще флешбеки 2014. Навіть в тих, хто не любить Порошенка.
І тут взагалі біда для найвеличнішого тітушковода світу. Бо в 2019 суспільство кричало «розіпни його» стосовно Порошенка. Зараз найвеличніший тітушковод світу не тільки не отримує підтримку своїх дій щодо Порошенка, тим самим демонструючи всю ницість своїх дій і страх, та ще й додатково обляпує себе обляпаного ще й цим брудом від смердючої тітушні.
То ж продовжуйте в тому ж дусі, найвеличніший тітушководе світу.
Mason Lemberg

Шукайте в людині три риси:
Інтелект, енергію і чесність. Якщо у людини немає останньої – навіть не переймайтесь щодо перших двох.
Уоррен Баффет
Я абсолютно погоджуюся з Баффетом.
Мало того, Зеленський колись продав 73% людей ідею, що він чесний і порядний.
Приглянемося за цією методикою до Зеленського. Ну, безумовно – енергійний. Хоча ще мама мені говорила: гірше дурня тільки дурень з ініціативою.
А може у нього є інтелект? Добре, ви всі почали навіть не сміятися а голосно реготати.
Уточню. А якщо візьмемо характеризувати всю команду? Бо вони ж скрізь кривляються: Зе!команда, ми Зе!команда! От колективний Зе! – інтелектуальний?
Ну да, без Разумкова їх середньо-командний IQ нижче середнього по країні. Але ж не критично? Будувати фрази, принаймні вміють, хоч і не всі і не всякі фрази.
Так, бачу, скептиків все ж багато. Не вірите?
Окей. А щодо чесності/порядності?
А тут фсьо.
Зеленський, у квітні 2019 голосно тикав Порошенку: офшори для влади – ганьба! Ух ти. А сам же ж знав про свій офшор. Знав і все одно дурив людей.
Тільки цей один факт доводить, що хлопчина – безчесний.
А ще ж дорікнув Петру за армійського друга при владі.
А у самого – треш. Такого і при донецьких не було. Навіть Мецгер (Укрексімбанк), який журналістів бив — і той в кумах-приятелях.
Абсолютна, крайня безсовісність.
І, знаєте? На заході саме за методом Баффета оцінюють людей. Саме тому словам Зеленського не віритимуть вже ніде у світі. І більшість людей в Україні не вірить. Але десь 30% ще зазомбовані.
Вони ще вірять, що Вовчик – чесний і енергійний (ну і в міру інтелектуальний, як і вони) хлопець з їхнього кварталу.
Як відкрити їм очі?
ВОП Козин. День другий.
Ми тут. Ми готові до будь яких нових атак.
Ніякі, навіть добре підготовані і дорогі найманці і тітушня не зможуть зробити «відволікаючу картинку» для влади, що зав’язла в злочинах і зашкварах.
Най навпливовіший навіть не має надії на те, що люди сплутають, кому саме ставити питання про п***дець сьогодення. І «перевести стрілки» ні на кого не вдастся.
Проте, силовий тиск на нас — був величезною помилкою. І ознакою конвульсій влади.
Десь там по вас вже тихенко заплакав Ростов…
P.S. Кажуть, сьгодні буде навіть жорсткіше, ніж вчора. Тому приєднуйтесь, ви нам потрібні.

Поделиться:
Загрузка...