Зелена хуцпа

90
Зелена хуцпа, яка заблокувала всі законні можливості провести розслідування, зараз цідить в обличчя суспільству: какіє ж ви гаааади, обсуждать сєкрєтниє опірації спєцслужб…, как нізко! фу!

Зелена хуцпа випхала на ефір трьохрубльової наташі Буданова, який, як кажуть, був непоганим спецпризначенцем, але до голови спецслужби явно не доріс. Вийти на мотузочці в зелений ефір зі спростуваннями рівня: «не думайте про розового слона!», це блін мощно. Сєкрєтная подготовка спєцназа.
В країнах, що себе поважають, дійсно, не обговорюють секретні операції спецслужб. Їх не обговорюють, бо вони успішні. Бо по ним знімають кіно. А от країни, які обирають уклоніста Верховним Головнокомандувачем, потім обговорюють його провали.
Джон Сміт

Ха!
Значить коли на весь світ кричали про адреси і переміщення рідні посадовця-розвідника Семочка — не було «воєнной тайни»?
І коли наприклад зливали деталі поставок для ЗСУ авіаційних прицілів через зливний бачок Біґуса — йому ніхто не погрожував справами про «розкриття держтаємниці»?
Це при тому — що тоді «погана влада» не зливала спецслужби і не прикривалася фейковими ТСК та ротожопим Лєщєнко.
А тепер ті самі персонажі погрожують переслідуванням журналістці за публікацію спростування їхньої брехні?
Серйозно?
До такого ніякий Орвелл не додумався.
А про цю ганебну сторінку історії України буде написано іншу книгу — «Епоха кончених».

Яніна Соколова оприлюднила справжній план проведення спецоперації по захопленню російських терористів-вагнерівців, який був підготовлений ГУР МО 22 червня 2020-го, та 1 липня за підписом начальника ГУР МО Василя Бурби переданий до міністру оборони Андрію Тарану. На наказі санкція міністра — особистий підпис. Номер документу вказаний, весь текст, реквізити, усі деталі, тобто все це легко перевірити. У своїх показах ТСК у парламенті я повідомив про цей наказ та санкцію Тарана як основне пдітвердження, що спецоперація проводилась. Хоча у мене тексту документу не було, я знав тільки номер, а тепер ми можемо побачити все. Це доказ, що офіс президента відмінив спецоперацію, яку санкціонував міністр оборони. Нагадаю, що керівництво України розповсюджувало інформацію, що усі згадки про спецоперацію — це все фейки з російської Комсомольскої правди. А виявилось, що спецоперацію проводили з санкції Тарана, і фейки розповсюджував президент та голова офісу президента. Тепер виникає питання — а чому Тарана не зпросили на засідання в ОП? І чому досі ніхто з правоохоронців або ТСК не допитал та учасників наради та не дали оцінку документам зі справи.

Юрій Бутусов 
Поделиться:
Загрузка...