Зелена делегація в Мінську попала в російську пастку

1 262
РОССИЯ ПРИДУМАЛА НОВЫЙ ПОВОД ДЛЯ ШАНТАЖА УКРАИНСКОЙ ДЕЛЕГАЦИИ В ТКГ.
«Формальная часть заседания рабочей группы ТКГ по политическим вопросам сегодня так и не началась. Посол Морель дипломатично перенес ее на 27 апреля. За это время он надеется, что ТКГ удастся как то урегулировать проблему с террористкой Майей Пироговой, которую ОРДО, приводят на переговоры без всякого официального статуса и легитимизации. Украина, как известно, заявила, что не будет сидеть за одним переговорным столом (пусть и виртуальным) с человеком, осужденным судом и объявленным в розыск.
.
Приглашенные РФ представители ОРДО, сегодня подошли к проблеме «творчески» и, симметрично Украине, заявили, что в «республике» открыто дело против члена украинской делегации Дениса Казанского, поэтому для них является неприемлемым его участие в переговорах.
.
Трюк, задуманный РФ для устранения из переговорного процесса легитимных представителей ОРДЛО от Украины, не удался». — заявив Гармаш.
Трюк як раз удався. Росія не тільки ввела в ТКГ представників окупаційної адміністрації, але змусила Україну визнати їх статус як «представників ОРДЛО» (що і робить Гармаш у своїй заяві).
.
Суперечка тепер ведеться лише навколо найбільш неприйнятної кандидатури, ось цієї Пирогової. Щодо статусу інших представників Росії українська делегація заперечень не висуває.
.
Під Мінськими угодами стоять підписи тільки України і Росії, при посередництві ОБСЄ. Під підписом представника РФ посла Зурабова стоять підписи якихось Захарченка і Плотницького без зазначення їхнього статусу. Тобто такими вони і є — представниками Росії. Тоді в України вистачило розуму настояти на невизнанні їхнього статусу. А зараз Захарченка з нами більше немає, а Плотницького начальство відізвало у Москву. Тобто тим більше визнавати якихось «представників ОРДЛО» у нас немає жодної необхідності.
.
«Представники Росії», або «представники окупаційної адміністрації РФ» — тільки так і ніяк інакше Україна має називати всіх, кого російські переговорники всажують за стіл біля себе.
Крім того, за Конституцією України представництво української території може здійснювати лише обрана особа, або особа призначена державою. За кремлівских бабуїнів ніхто не голосував. Вони нікого в Україні і в окремих районах Донецької і Луганської області України представляти не мають права. Визнавати за ними статус представників української території, це кримінальний злочин. Це співучасть в незаконному захопленню влади. А оскільки ця шушваль ще й визнана іншим законом України окупаційною адміністрацією, то це формально ще й співучасть в агресії.
.
Тобто Росія підловила Зеленського, який вважав себе найхитрішим, і втягнула Україну в пастку. Тепер Рашка не тільки протягнула в ТКГ бабуїнів, яких члени української делегації вже абсолютно незаконно називають «прєдставітєлі ОРДЛО», а вже й намагається вибивати із української делегації неугодних представників.
.
Але іншого і бути не могло, коли дилетант в минулому році оголошував «консультаційні ради з бойовиками». Дурня, який вважав себе найхитрішим, більш хитрий кремль підловив і піймав у пастку.
Поделиться:
Загрузка...