Зекономіка

128

1,140 млрд доларів менше ніж за тиждень спалила держава на підтримку курсу.

Зекономіка. Гастролі в банях з Януковичем не пройшли дарма.
Вони брешуть, що це через коронавірус. Насправді обмеження і карантини, які найбільше б’ють по економіці, тільки почали діяти. Наслідки для економіки від коронавірусу ми ще відчуємо.

Насправді це провал переговорів з МВФ, це втеча інвесторів, це падіння економіки, що почалося раптом з вигнанням бариги і приходом олігарха-патріота.

В результаті більше ніж мільярда доларів немає, а курс впав майже до 27 грн. І це нам в цьому році ще треба віддати найбільше боргів.

Яник і Зеленський — брати-близнюки.
Вся ця зекономіка була і при регіоналах. Злодії дохазяйнувалися до ручки, що гривня почала валитися у прірву. Стали палили резерви, щоб втримати курс. Потім резерви закінчились і злодії розбіглися. А потім писали нам з-за кордону, що при них курс був по 8. Дурні, які вчились по жартам кварталу, це слухали і знову привели до влади тих самих злодіїв. Якийсь день сурка блд.

Джон Сміт

Слухайте, ці мародери навіть на пандемії заробили. Невже ви думаєте, вони нас від Путіна захищатимуть?

Медичні маски з України продали у Німеччину. — про це розповів прем’єр-міністр Словаччини.

За словами Петера Пеллегріні, — вже була готова валіза з готівкою 1,2 млн Євро, але в останню мить якісь ділки з Німеччини виявились швидшими.
…В країні діє заборона на вивіз медзасобів…
Ціна авіаквитків МАУ для українців закордоном, яку компанія Коломойського підняла до 1 тис доларів за день до закриття кордонів, це лише штрих до картини.
Тут я вже навіть не питаю, чому Коломойський досі володіє МАУ після розкрадання 200 млрд грн з Приватбанку. Все і так ясно.

Вони і є вірус.

Ми маємо справу з дуже небезпечними покидьками. Вони небезпечні в першу чергу своєю цинічністю, відсутністю гальм.
Якщо ми, як суспільство, не знайдемо в собі сили їм протистояти, вони нас занапастять.

Вимагаймо від Зеленського розслідування цих фактів.
Мародерство має бути покаране! В роликах Президент погрожує мародерам, але розслідувань досі нема. Досить роликів! Або Зеленський мародерів карає, або він їх покриває.
Зеленський, покарай мародерів!

Джон Сміт

Зеленський «заборонив» Верховній Раді йти на карантин. Уряд заборонить збиратися людям більше 10 чоловік.

Тепер стало АБСОЛЮТНО зрозумілі наміри цієї влади. Замість того, щоб парламент, як в усіх цивілізованих державах, йшов на каратин, Зеленський у своєму зверненні вимагає приняти закон про ПРОДАЖ ЗЕМЛІ та «інші життєво важливі закони».

Отже, готується здача національних інтересів через призму «реформ», зокрема земельної. В свою чергу Зеленський сказав що уряд сьогодні прийме заходи по обмеженню зібрань «не більше 10 людей».

Комусь ще щось не зрозуміло? Думаю тепер все. Фінал.

Андрій Смолій

Не знаю як назвати спробу Зеленського боротися з коронавірусом: авторитарний ідіотизм чи ідіотський авторитаризм? Вимагати працювати держслужбовцям при закритому метро? Може він на кортежі їх підвозитиме на роботу? Все одно найвеличнішого лише півтора километри везуть за маршрутом Банкова-додому.

Добре, що не порадили їм просто перестати покашлювати. Навіщо закривати металургійні підприємства, які приносять левову частку валютного доходу країни? Щоб мікробів в мартен не затягнуло? Чи домна не захекалась?

Як можна при карантині протягувати через Раду контраверсійні рішення і сподіватися що спрацює заборона на зібрання понад 10 в одному місці? Після Майдана розлютовані українці чхатимуть в прямому сенсі на заборони Зеленського. Але якщо комусь в 42-рочки спало на думку побавитися в диктатурку, то питання адекватності президента постає не на жарт. Бо зграя чорних лебедів вже прилетіла.

Volodymyr Ariev

Поделиться:
Загрузка...