Зе записал видеообращение на русском языке

2 258
Мистер Зе записал видеообращение на русском языке и высказался о закрытии каналов Медведчука. Мол, если на русском сеют ложь, то и развенчивать ее надо правдой на русском.
Поняли логику? Я в очередной раз — нет.
По сути? По сути — ни о чём. Но очень был какой-то помятый — небритый, мешки под глазами, землистый цвет лица… Где молодая прыть? Где горящий глаз? Где криворожский задор?
А может домашнее насилие? Чего только не представишь себе, когда с одной стороны мощный кулак Ермака, с другой — Татаров с милицейской дубинкой и Арестович с медалями за мужество.
Ладно, проехали… Но, угадайте с трёх раз — о ком был финал спича? Бинго! Пётр Алексеевич, вы снова выиграли пари. Без упоминания вашего имени, он как Марья без Ивана, как песня без баяна. Без вас у него не жизнь, а каторга какая-то…
И даже если главная тема видосика — объяснить, почему закрыл каналы, президентский язык сам произносит заветное слово «Рошен»!
Это как заклинание, как успокоение, как пароль к заветному очагу папы Карло, как смысл жизни, как словесный оргазм, как чувственный Эверест, как нефритовый корень личного мироздания. И вот он миг высшего блаженства — произнёс!
Не слушали? Не много потеряли. Эти видосики, в отличие от масла «Рошен», на хлеб не намажешь.
Хто не бачив, Зеленський випустив нове «звернення». Цього разу по санкціях російсько-медведчуківських каналів.
І може тут не було б нічого крамольного та поганого, щоб проводити роз‘яснувальну роботу, але…
Перше. Президент країни робить це РОСІЙСЬКОЮ мовою, для так званого «російськомовного населення». Більше того, за словами Зеленського частина населення «ставиться до української мови насторожено».
Тобто української мабуть у нас не розуміють? Для кого цей наратив?
Друге. Зеленський заявив, що «ми не дамо приватизувати російську мову». Нагадаю, що російська мова належить Росії. Не Україні, а Росії. І саме Росія проводила і далі проводить політику русифікації та колонізації саме за допомогою РОСІЙСЬКОЇ МОВИ, яка до України та українців не має ЖОДНОГО відношення.
Третє. Президент України прямо порушив одразу три закон: Конституцію, Закон про мову та Закон про державну службу. Президент ЗОБОВ‘ЯЗАНИЙ вести свою діяльність виключно державною мовою.
Це пряме порушення законів, а отже демонстрація всій країні — можете плювати на закони та мову.
Четверте. Як же без Порошенка? «Канали Порошенка показують агентів Кремля частіше, ніж масло Roshen» — заявив Зеленський. А ще жартував та кепкував «Окремо я хочу звернутися до одного народного депутата, відомого монополіста патріотизму, батька і матері, можна сказати, Української держави, де все починали він і його команда. Ну, звісно. І заснування Запорізької січі, і безвіз, і хрещення Київської Русі».
Хіба це достойно президента і хіба це має відношення до боротьби з рашизмом в Україні?
Я нагадаю, що саме за часів Зеленського до України повернувся Портнов, був призначений Татаров, а слуги народу роздували фейки Деркача з кремлівським сценарієм.
Можу продовжувати, та не буду.
Дійсно адекватний крок по закриттю промосковських каналів тепер підміняється порушеннями Закону, просуванням російської мови та звісно Порошенком. Куди ж без цього у кожному виступі.
Скажіть таку річ:
Ви десь чули щоб на Росії продавались книжки українською мовою? Чи може щоб Путін на своїх виступах демонстрував українську книжку?
Ви десь бачили, що Росія говорила про свою українську мову? Чи про польську? Чи про німецьку?
Ви десь в світі чули, щоб президент порушуючи закон виуористовував мову іншої країни, особливо тої що вбиває своїх де людей, що окупувала 7% території?
І я не бачив, і не знаю жодного такого президента і жодної країни. Тому що ми єдина країна, з єдиною мовою. І нам не потрібні чужі символи, чужі мови, чужа історія, чужі герої-колаборанти.
Можна закрити хоч сотню московських помийок, але якщо такі наративи будуть просуватись в Україні і далі — матимемо ту ж саму ситуацію і ті самі наслідки.
Андрій Смолій
Поделиться:
Загрузка...