Зе — політичний імпотент

1 297
«Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна не може зрозуміти, чому НАТО не знайшов формату для участі української сторони в червневому закритому саміті лідерів країн Альянсу…»
— А як кремлівський агент міг опинитися на чолі Президентського Офіса він зрозуміти може.

Президент Польши Анджей Дуда сегодня: «Россия – ненормальная страна, это страна – агрессор».
Владимир Зеленский на пресс-конференции: «Если я скажу, что Путин — убийца, он может убить 100 человек».
Helgi Sharp:
Вова, Путин УЖЕ убил десятки тысяч по всему миру, называет украинцев фашистами и неонацистами, Украину — несостоявшимся государством, мову — искусственным диалектом… А ты продолжаешь жевать сопли, строить иллюзии и жаловаться, что такого смелого не приглашают в НАТО.
Пригласят, когда будет Порох в пороховницах, а не Ермак в ягодицах.
Лига смеха:
«Шерсть професії»
Журналист «Украинской правды» Роман Кравец победил в номинации «Лучшее интервью» конкурса профессиональной журналистики «Честь профессии» за материал с президентом Владимиром Зеленским.
— Це те інтерв’ю, де «Порошенко витирав об мене, мою сім’ю, свої ботоферми» та де «він казав «давайте щось зробимо для країни», але зеля відмовився, а це журналистко весь час йому в очі зазирало та піддакувало.
Дмитрий:
Сегодня у главного мастера спорта по бурьбе с короновирусом йубилей — 50 тысяч официально убитых. Официально. Убитых.
По оценкам академии наук в три раза больше.
СБУ викрила оборудку з «продажу» посади голови ОДА Кіровоградщини за $3,5 млн.
Гросмейстер Бендера:
Саме смішне в цій новині:
«У протиправній схемі викрили участь громадського активіста, керівника низки антикорупційних організацій…»
Воістину, корупціонери майбутнього будуть називати себе антикорупціонерами.
Муля Слобожанска:
Під час президентства Зеленського статки Медведчука виросли у 21 раз
Зараз на його рахунках — понад 1,2 млрд дол.
В період з 2013 року по 2018 рік, під час президентства Порошенка, статки Медведчука впали у 5 разів — з 270,5 мільйонів доларів до 55 мільйонів доларів.
Питання є?
Yulia:
Всі пов’язують Зе з Коломойським, але не забувають про зв’язок Зе з Медведчуком, який вибрав маловідомий 95 квартал для проросійської пропаганди в проекті Серпом по Яйцям на противагу проукраїнським Яйцям від Чекалкина
Всі пропустили недавні слова Марченко про те що вони фінансували 95квар. і про подяку за це від Зе.
Hawthorn Healing:
В связи с хорошо принятым выступлением украинской команды на Евровидении, хочу еще раз сердечно поблагодарить австрийский генштаб, за то что придумал несуществующему народу на несуществующем языке, такие самобытные песни дохристианской поры. Качественная австрийская работа на века.
Борис Кушнірук:
Щодо чергового маніпулятивного лайна від Бігуса.
Панове, він такий же цинічний мудак, як і Гнап та Дубінський. Тільки ще й має найтісніші родинні зв’язки з високопосадовцями ФСБ. Припиніть коментувати його інформаційні в#сери. Вони такого ж морального рівня, як і лайно «Кварталу 95».
За Зеленського Міноборони вперше «злило» одному монополісту 85% підрядів на харчування військовослужбовців.
— Десь тут шл&ха бігус мав би розказувати про свинарчуків
Північний потік -2 почали будувати з 2016 року. Але станом на 1 квітня 2019 року було прокладено лише 915 км труб двох гілок Північного потоку, який має загальну довжину 2462 км, або 37%.
.
Проте лише за перший рік президентства Зеленського, станом на грудень 2019-го, трубопровід вже мав 2230 км, тобто був готовий на 90%. (Подальша зупинка добудови відбулася тільки завдяки позиції Данії).
Такі шалені темпи добудови пісдя 1 квітня 2019 року, я пов’язую виключно з некомпетентністю Зеленського в міжнародних питаннях і відсутністю того постійного опору, який здійснював побудові потоку Петро Порошенко. На відміну від нього Зпеленський не боровся і фактично змирився на зустрічі з Блінкеном зі скасуванням санкцій США.
.
Хочу нагадати шостому президенту, що його попередник Порошенко тільки в 2018 році 9 (!) разів виступив у провідній німецькій пресі з роз’ясненнями шкідливості побудови російського трубопроводу. Треба бути впертим і ніколи не здаватися, як Порошенко — тоді буде результат.
Поделиться:
Загрузка...