Зе — депутати були готові знищити мову

128
Отже, реванш сьогодні не пройшов. Законопроекти про знищення єдиної державної мови провалили.
«За» настиснули свої кнопки 204 депутати.
172 — слуга народу.
15 — ОПЗЖ
7 — За Майбутнє.
Решта — позафракційні.
Насправді 204 голоси — це ДУЖЕ БАГАТО. Це перепис тих депутатів, які були готові знищити мову, а отже і знищити країну.
Особиливо ганебною була поведінка Разумкова — не зважаючи що голосування було прямим ПОРУШЕННЯМ регламенту — він наполегливо ставив на голосування та просив ПІДТРИМАТИ прокремлівські законопроекти.
Ще більша ганьба — це депутати що подали законопроекти 5554 та 5554-1. Це Микита Потураєв, Євгенія Кравчук та Олександр Санченко, які де-факто стали локомотивами можливої русифікації України.
Сьогодні завдяки КОЖНОМУ З ВАС навалу слуг Зеленського вдалось зупинити. Кожен ваш репост, коментар, допис, кожне слово — зупинило повернення країни в часи Януковича.
Проте, це не перший і не останній напад зелених на МОВУ. Таких нападів ще буде дуже багато. Потураєв вже заявляв, що готуються й інші законопроекти. Тому маємо бути пильними і одразу давати бій колаборантам.
Окремо хочу подякувати Mykola Kniazhytsky, Volodymyr Viatrovych та Андрій Парубій за те що безпосередньо в залі вказували Разумкову та слугам на їхню ганьбу.
Боротьба за мову та Україну триває!
Тримаємо стрій та оборону!
Думаю, що це спільна перемога — те, що Зеленському забракло голосів для атаки на мову. Але звертаю увагу, що за включення закону Потураєва і Кравчук (на фото) до Порядку денного проголосували 172(!) слуги народу і 15 ОПЗЖ.
Тобто, там не лише Бужанський — там 172 депутати «озабочены». Це ватна партія, яку сформував ватник Зеленський. Передбачаю, що це не остання атака.
Дякую Європейській солідарності, що вони були тим вістрям стріли, яка зупинила українофобів.
Віктор Уколов

Частина «слуґ» радіє, що не пройшло обмеження «закону про мову»…. яке подавала інша частина «слуґ», та ще і підтримала це неподобство 172 голосами.
Ще раз, більша половина «монобільшості» готова дати під дих українській мові — то уявіть з якою мотивацією вони голосують наприклад за закони «про референдум» та інші потенційно небезпечні для держави речі?
Зато у інших «нових ліц» радості повні штани — no pasaran!
Альо, це ж ваша партія, ваші кулєґі по опасному бізнесу таке чудять, а ви тут порохоботами прикидаєтесь.
Це як маразм з міністром Стєпановим — всі рік криком кричали, що дядя прикриває дерібан фонду і валить вакцінацію, «слуґі» його ставили в приклад як «менеджера» та «майстра спорту»… а потім як ні в чому не бувало погнали палками з криками «а кто ето здєєєєлал?»
Війна з Є̶в̶р̶а̶з̶і̶є̶ю̶ Остазією триває, дякуємо дуже дякуємо.
Поделиться:
Загрузка...