ЗАКОН ПРО РУЧНІ СУДИ

122

Ну, вітаю всіх. Народні обранці зеленого кольору питання судової реформи вирішили махом і капітально. Вони її відмінили. В сенсі – навіть те, що було зроблено за Порошенка. Верховна Рада у другому читанні прийняла законопроект N1008. Що це означає?

Це означає по-перше те, що склад Верховного Суду зменшується з 200 до 100 суддів. Краса? Зараз я вам ту красу розтлумачу, а поки що повідомлю, що закон впроваджує новий порядок комплектування Вищої кваліфікаційної комісії суддів, створює при Вищій раді правосуддя комісію гідності і етики, тощо. І вишенька – запланований повторний набір суддів до Верховного суду, установи яка єдина пройшла реформування і до роботи якої наразі немає жодних претензій.

Посли Канади, Німеччини, Британії та представники ЄБРР уже висловили занепокоєння і надіслали відповідного листа спікеру Разумкову. Висловився з цього приводу і голова Ради Європи. По факту зелена більшість у ВР відкинула поради іноземних експертів і не узгодила законопроект з Венеціанською комісією. І на біс. Зменшення суддів Верховного суду, мусить бути компенсоване збільшенням суддів нижньої ланки, аби громадяни змогли банально здобути доступ до правосуддя. У нас же наразі суддів – недоштат біля 20% по країні. А нам ще й Верховний суд зменшують.

Впізнаю почерк голови ОПУ Андрія Богдана! Всьо чьотко – не даремно писали про його широкі зв’язки в судах. Опанувавши ОПУ і ВР пан Богдан і так по факту встановив диктатуру, але з взяттям під контроль ще й судової гілки влади, процес можна буде вважати довершеним.

А чого там? Коли британський суд краще захищає інтереси держави Україна ніж суд Український, а панамська прокуратура наклепи Портнова спростовує оперативніше за вітчизняне ДБР – говорити нема про що. Країна яка обирає комиків в президенти заслуговує як раз на таку судову систему.

Судову систему яка стрімко іде в ОПУ.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

P.S.

Прокуратура Панами перевірила інформацію надану Андрієм Портновим про Петра Порошенка, спростувала її, і порушила справу проти самого Портнова — за дачу брехливих свідчень. Щиро бажаю пану Портнову подати такі самі скарги до прокуратур Австрії, Швейцарії, Британії, США… Москва зачекалася!

P.P.S.

То була погана судова реформа Порошенка.
То було погано, що відмінили суддівську недоторканість (яку раніше можна було зняти тільки голосуванням у ВР).
То було погано, що організовували конкурси для вибору суддів в новостворені суди.
То було погано, що створювали органи суддівського контролю.
То було погано, що створили антикорупційний суд (хоч я вважаю, що погано, але більшості подобалось).

А все інше, так, було погано.
І Печерський, і Баришівський суди…

То ж прийшов «новий» онучок бородатой бабушкі.
І що він взявся реформувати ті найкорупмованіші суди?
Ні, онучок бородатой бабушкі, всупереч обуренеям ЄС, які дали нам безвіз через ці закони, взявся підминати суди під бабушку бородату.

З початком епохи беззаконня, дятли!
І щось я не бачу трусєлєй перед Радою. Та й емоційних статтей на УП нема з проханням відібрати безвіз.

Mason Lemberg

В отношении многих латиноамериканских и центрально-американских стран было принято говорить «банановая республика». Сам термин подразумевал по умолчанию отсутствие силы закона, коррупцию и продажность судов. Так было и в отношении Панамы. Но теперь «банановая республика» это точно не о Панаме. Ведь это не в Панаме парламент ликвидирует независимость Верховного Суда, и не в Панаме Печерский суд становится символом беззакония и коррупции. Да и прокуратура в Панаме работает явно не по телефонному праву. Так что кто после этого пытается превратить страну в «банановую республику», ещё стоит разобраться. Да и закон бумеранга никто не отменял.

Taras Berezovets

Поделиться:
Загрузка...