Задзеркалля

18 464

Коли у зведенні ООС немає слова «загиблі» — то виглядає так, ніби все ок.

Насправді ні хріна не ок.

Сухі слова про «отримали поранення» насправді виглядають так:

«Доставлен с контузией, акубаротравмой, разрывом слухового прохода».

«Осколок пробил глаз, ранение грудной клетки, живота, левого плеча, предплечья, кисти, бедра».

Зато всьому світу найвеличніший доповідає «стрєляют-пострєлівают, биваєт».
Подумаєшь, не вийшло «договоріться посрєдінє», це ж вже інша війна, не то що при мародьорах.
Ну, і відповідно — втомлений нарід теж в своїй голові її припинив, так спокійніше.

І жре заклики про «посєтіть і провесті парад побєди раді памяті дідов» — покірно проігнорувавши відміну параду своїх воюючих дітей.

Задзеркалля.

Валерій Прозапас

За десять днів березня 7 загиблих та майже 50 поранених.

Сьогодні у Піcках йшов бій, штаб ООС намагався замовчати цей факт. І тільки після інформації у ЗМІ було підтвердження. Але цифри втрат були занижено удвічі. Чому? Тому що комік та його посіпаки при владі. Всього лише за півтора тижні березня у нас величезні втрати. Ворог обстрілює санітарні автівки на ділянках так званого «розведення». Він вбиває мирних прямо на вулицях українських селищ. А що робить комік? Він робить фоточки та цинічно заявляє — «на Донбассе постреливают. Иногда погибают». І все це російською. Все — більше ніяких згадок, заяв чи якихось дій, щоб припинити це.

Andriy Tsaplienko:

Сподівання, що атака нового вірусу відверне увагу кремлівських упирів від українського фронту, не справдилися. Довго думав, чи публікувати ці фото. Але, на мій погляд, ситуація на фронті і, особливо, в тилу, вимагає того, щоб суспільство знало: втрати під час «перемир’я» наближаються до рівня 2015 року. Сьогодні в Пісках потужний бій. Російська зброя обстрілювала наших людей. О 09:44 була підбита вантажівка ГАЗ-66. Десятеро наших бійців отримали важкі поранення. Загиблих — двоє. І цілу годину після початку бою, як мені повідомили, українські гармати мовчали у відповідь. Мовчання гармат — це що, нова оборонна доктрина України?

На фронті — потужний обстріл. У селищі Піски була підбита «шишига» — ГАЗ-66. Повідомляють про одного загиблого. Характерно, наша арта у відповідь стрідяти почала ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ГОДИНУ. ЗЕвован на практиці реалізує тезу «у відповідь на втрати, треба ще більше замирюватися з Москвою».

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

На фронте двое погибших и тяжело раненые. А между вражеским артобстрелом в Песках и разрешением на окрытие ответного огня понадобилось 75 минут!

NB? Они что, это разрешение каждый раз у Зеленского запрашивают, а тот звонит в Кремль для согласования? У того, кто грозился перестать стрелять и увидел мир в глазах Путина, солдаты гибнут в 2 раза чаще, чем у Порошенко. Ибо слабых главнокомандующих враги презирают. Свои тоже.

Helgi Sharp

Пострілюють, каже Зеленський?
Ось результат сьогоднішніх «пострілювань» на Донбасі. Двоє українців загинуло, семеро поранено. І це лише за сьогодні. Вчора також мали втрати. А це людські життя та скалічене здоров‘я наших громадян.

Ситуація на фронті кожного дня загострюється. Щодня загиблі та поранені.

Це фото — доказ сьогоднішньої атаки російських військ. Проте, для Зеленського це «пострілюють, буває». Проте, президент жодного дня не згадує загиблих у своїх «роликах», дописах та інтерв‘ю.

Для нього «мір» вже настав. Для України — щодня війна та жертви. Війна з одвічним агресором за існування нашої державності.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...