Заборонена «Компартія» проводить збори

182

22 лютого 2020 року!
Заборонена «Компартія» проводить збори. Ні, не в Ростові, не в окупованому Донецьку. А в Києві!

Відверті сепаратисти не те що підняли голову, вони вже топчаться по Україні як заманеться. Компартія, яку заборонили після Революції Гідності, активно веде сайт, проводить заходи разом з «антифашистським комітетом», розповідає про Сталіна та Лєніна. Має фінансування на проведення таких заходів і навіть планує, за їхніми заявами, відсудити собі державну реєстрацію.

Ні СБУ, ні МВС на це НЕ реагують. Відбувається відверта порушення Закону.

Ось вона, «нова реальність» зеленої країни…

Андрій Смолій

P.S.

Це і є реальний показник рейтингів влади.

Вже не 73%. Не 60. Не 57, і навіть не 40%.
Реальний показник довіри — це визначення людей в якому напрямку розвивається країна.
Станом на сьогодні 25.4% вважає, що справи в нашій державі йдуть у правильному напрямку. У вересні таких було 57%, а влітку ще більше.

Фактично, це точка неповернення для влади Зеленського. Суспільство не довіряє. І навіть ті люди, які голосували за Зеленського та «слугу народу», в своїй більшості сьогодні усвідомлюють всю ту аферу, яку провернули ці люди.

Їхня головна ідея — це брехня і популізм. Щодня. Щогодини. В кожній заяві.

«Ми завершимо війну», «ми знизимо тарифи», «кінець епохи бідності от-от», «корупції не буде». Щось з цього виконано? НІЧОГО.

Тому 25.4% фактичної довіри, це лише початок. Весна прийде — кінець рейтингів настане!

Андрій Смолій

Мы обоср@лись с экономикой
Мы обоср@лись с тарифами
Мы обоср@лись с медициной
Мы обоср@лись с социальной защитой
Мы обоср@лись с ОБОРОНОЙ страны
Мы обоср@лись со внешней политикой
Мы обоср@лись с инвестициями
Мы обоср@лись с МВФ
Мы обоср@лись даже с эвакуацией 40 человек из Уханя — из точки «А» в точку «Б», блт

Рейтинги падают. ЧТО ДЕЛАТЬ?
Набросим на сына Порошенка!

Аллан Левітов

Майже рік як минули президентські вибори — а Пороха продовжують мочити без перерви, іноді навіть завзятіше ніж під час тієї кампанії.

Можна не довіряти соціології, але що в результаті відверто колаборантські сили т.зв. ОПЗЖ на чолі зі своїм криворотим фронтментом Бойком набирають обертів, є фактом.

А це означає, що Кремль поступово і методично відновлює вплив на Україну через своїх креатур, і в багатьох випадках самі «слугі» підмахують їм своїми діями та кадровими рішеннями.

Цей альянс вже неможливо приховувати — хоча населення воліє його не помічати, як не помічає війну, відверто антидержавних посадовців та втрату суб’єктності своєї країни, перебуваючи в споконвічних ілюзіях про «добрих царів».

В трикутнику Росія-малоросія-Україна знову відбувається єднання антиукраїнських сил, поки переважна більшість українських патріотів соромиться визнати свою минулорічну помилку та нарешті знову почати рішуче відстоювати європейський вибір держави.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...