Ми демократична республіка, яка характеризується народовладдям, реалізованим через парламент як представницький орган.
На жаль, у 2019 році виборці надали виключне право управління цілою країною людям, що були і, на жаль, є неофітами у політиці та державному управлінні, що призвело до перекосів у економіці, міжнародній політиці та стало передумовою нового етапу агресії ворога.
Звісно, що демократичні зміни в Конституцію теж важливі і потрібні, оновлення відповідно до викликів сьогодення ніхто не відміняв. Але виключно демократичні.
Та ж влада неофітів як мінімум кілька разів підминала під себе Конституцію. Це недопустимо для будь-якої влади.
Конституція і Закони України — священні і непорушні, але на жаль, багато хто сьогодні про це забув. Скоро і союзники, і українське громадянське суспільство, нагадає владі про це.


Після слів незрівнянної Безуглої що «Конституція не Біблія» — захотілось всіх привітати з неотриманням «слугами» в 2019 конституційної більшості у ВР, через що вони постійно порушували її незаконно, за що рано чи пізно доведеться відповідати.
Інакше було б нам НАТО з ЄС, децентралізація з балансом гілок влади, громадянські свободи та інші всякі непотрібні демократичні заморочки при живій вертикали ОП з ручним керуванням всім на світі.
Як бачите, меншість має неабияке значення, інакше чучхе то лише справа часу, тому меншість постійно під ударом, з чим вітаю в День Конституції всіх незламних крапельок в океані, яким не какая разніца.
……………..
А щодо Біблії, то всі ми грішні, але так витирати ноги об заповідь «не обмани» як це «здєлалі вмєте» колективна Безугла, умів мало хто в історії людей.
Валерій Прозапас
.
Привітання з Днем Конституції в сьогоднішніх умовах — це таке неприкрите свято цинізму і лукавства.
Це коли країною керує ніхто-завгосп зверху до низу обмазаний «тою стороною», який призначає суддів КС з числа секс-тренерів і весільних фотографів без відповідного конкурсу і з порушенням конституційних процедур…
Це коли гарант свідомо (!) впускає орду в країну не зробивши жодної спроби захиститись за 6 місяців відколи його щодня попереджували західні розвідки…
… але при цьому всі намагаються зіграти в невинність і переконувати себе та інших, що всьо нармальна.
