Ярош про обшук ДБР у волонтерки Звіробій

234

Екслідер «Правого сектору», ветеран війни на Донбасі, екснардеп, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош різко розкритикував дії Державного бюро розслідувань, яке провело обшук у волонтерки Марусі Звіробій

Свою позицію Ярош повідомив у Facebook.

«По-перше, воювати із жінками — ницо. Такі дії можуть проводити тільки мерзотники, пі****си та вороги України. По-друге, існуюча влада кожного дня втрачаючи свій рейтинг, війною з патріотами України, втрачає свою, і так не дуже високу, легітимність. По-третє, все що зараз відбувається, нагадує мені спецоперацію Кремля, а отже потребує адекватних дій українського народу і патріотів у силових державних структурах», — написав Ярош.

Також експровідник «Правого сектору» застеріг суспільство від радикальних дій у відповідь, попередивши, що загостренням ситуації в Україні скористається президент РФ Володимир Путін.

«Я вже неодноразово заявляв про те, що революціонізацією ситуації в Державі скористається Путін та його маріонетки в Україні. Йдучи на радикальні заходи, патріоти мають це усвідомлювати, бо те, що зараз є владою, геть цього не розуміє. Вона — або дурна, або ворожа Україні», — наголосив Ярош.

Також політик нагадав про загрозу повномасштабного вторгнення РФ і розкритикував президента Володимира Зеленського.

«Постійно циркулює інформація про можливе широкомасштабне вторгнення Московії в Україну. Вони до цього готуються щодня. Отже, і ми маємо бути готовими. Розраховувати на Верховного головнокомандувача та новосформовані владні структури не приходиться. Думаю, що більшість із них створять уряд України у вигнанні, «відступивши» десь до Ізраїля. Тому зараз як ніколи необхідно нарешті об’єднатися всім державницьким силам як позапарламентським, так і парламентським. Випрацювати чіткий план дій, сформувати структури, які в разі другого етапу нашої війни за Незалежність, зможуть контролювати ситуацію в Державі та відбивати широкомасштабне вторгнення ворога», — підсумував Ярош.

Обшуки силовиків у волонтера Марусі Звіробій – це переслідування за її громадянську позицію

Про це заявив народний депутат VIII скликання від «Народного фронту», учасник АТО Андрій Тетерук.

«Розпочавши свою каденцію з порушення Конституції, тепер цю саму владу використовують як репресивну машину проти власного народу», — підкреслив він.

Андрій Тетерук висловив обурення, що силовики прийшли з обшуками до волонтерки у той час, як відмовляються розслідувати корупційні виплати у конвертах народним депутатам провладної партії, а також заяви про продаж округів на попередніх виборах.

«Так само як і не розслідуються численні скандали, у які потрапили депутати «Слуги народу»: зґвалтування, секс-скандали, договорняки. Ми не бачимо жодних заяв правоохоронних органів про те, що ведуться якісь розслідування», — додав він.

«Натомість розмова двох дівчат одразу призводить до обшуків. Це виглядає як неприхований тиск на опозиційних політиків і волонтерів, які мають право висловлювати свою позицію», — підкреслив Тетерук.

«Ініціатори і замовники повинні схаменутися і припинити дії, які все більше нагадують брудну нікчемну помсту переляканої і істеричної влади», — резюмував він.

При падінні рейнтингу на майже 20 відсотків відправити ДБР з обшуком до відомого волонтера та добровольця — це самогубство.
Так же можна не дожити до «нормандського формату», бо приберуть свої, щоб скинути все на розлючених патріотів, яких росТВ разом з плешфюрером назове «злобними нациками» та «біндеровцами».
У історії небагато сюжетів, ця комедія дуже швидко перетворюєтья в фарс.

Olena Balaba

В контексті обшуків в Марусі Звіробій, в контексті прослушок труби, в контексті посадок Марченка і піратів, в контексті звільнення вати і беркутів з тюрми…

… вибачаюся, що без істерик і емоцій, але мушу це сказати.

Минулі 5 років ми боролися з росією.

Але росія вона те тільки та, яка під трохколірними шматами захоплювала Крим і Донбас.
росія вона була і в інших проявах, в світогляді, в підходах і цілком мило собі уживалася в поведінці великої кількості чиновників і громадян, яким росія була і є ближче.
Наприклад? Наприклад, у виливанні сцяків з вікон. В даному випадку, йде мова про образні речі, хоч в росії практикується і буквальне виконання цієї процедури.
Що саме маю на увазі? Вперше Україна, навіть не мріючи про це, здобула безвіз. Що взамін отримала влада, яка його виборола від людей з російщеним світоглядом? — Правильно, вони почали на безвіз виливати сцяки з вікон: почали хейтити Пороха, що пізно, що безвіз не такий, почали повторювати висери «старших братів» про туалети в Польщі і таке інше. Причому багато з них скористалися з безвізу.
Чи ті ж самі дороги. Будують дорогу, але люди з росією в серці повторюють за «старшими братами» про відкриття дорожного знаку.
Але багатошарові стандарти (корупційне мислення), постійна брехня — це також росія. путін не те ж саме робить на світовій арені?

В чиновників була своя росія. Боротьба за можливість порєшати, боротьба за відкати і місце під сонцем. Для цього вони лягають під будь-яку владу і роблять все що вона хоче.
Це і була фатальна помилка Порошенка, історія з райніним тому черговий доказ.
Замість того, щоб хоча б звернути увагу на критику здорової частини суспільства, яка боролася з росією, Порошенко закрився в манямірку, який йому сплели люди з «росією в серці», шляхом неприкритого блюдолизтва.

Але я не про Порошенка.
Я про систему. Люди з «росією в серці» чиновники з «росією в серці» взяли реванш і привели до влади свого побратима, який світоглядно був і є їх уособленням у всьому.

І що ці люди, ці чиновники можуть запропонувати суспільству? Правильно! — Нову росію!
Любити валодю!
Оподаткувати пости в інтернеті
Посадити Марусю мало чи не за лайк поста проти валоді.
Все, більше нічого вони не можуть запропонувати.
Тому я не згоден з тим, що ми скотилися в росію. Нам, люди з «росією в серці» пропонують росію, бо більше нічого іншого запропонувати не можуть.
А чи приймемо це суспільство — це ми ще побачимо.

До чого це я веду? — Перестаньте істерити, кричати про НКВД. Їм до НКВД як до Марса рачки. Чи раком.
Але кожен, хто бореться за Україну має бути готовий до переслідування, бо більше нічого як сліпе виконання забаганок влади чиновники-малороси не можуть їй запропонувати.

Тільки от одна біда в тій всій системі є для влади.
Ця вся хитровиє*бана конструкція тримається на курячих ножках і завтра ж буде служити новим господарям проти вас. Я не впевнений, що тим господарем не буде медведчук, адже ви довбойоби впустите в Україну тисячі амністованих деенерівців, щоб вас скидали, але вам точно буде зле.

В будь-якому випадку, Україна не росія, а вичурні конструкції (такі дії як сьоогоднішня роблять їх ще більш вичурнішими) з пузатими ненажерливими бенефіціарами, на курячих ножках довго не встоять.

Mason Lemberg


Поделиться:
Загрузка...