Якийсь тотальний сором

10 663
Якийсь тотальний сором, сором за те, що у всьому світі ефективно борються з ковід, нормально тестують та вже почали вакцинувати, а ми забороняємо в магазинах купувати шкарпетки, дезодоранти та лампочки, бо то є тотальна загроза розповсюдженню коронавірусу.

Треба додати те, що Степанов підтвердив факт спроби зареєструвати в Україні вакцину «Спутник V», це ж просто абсурд. Вакцину, яка йде з країни агресора, вони будуть розглядати для реєстрації, просто божевілля у чистому вигляді.
Щеплення від COVID-19 у світі вже отримали близько 15 млн осіб. А ми не те, що не домовились про нормальні вакцини Pfizer, ми навіть не зареєстрували жодну з тих, які не викликають питання, але розглядаємо можливість реєструвати російську…
Зеленський дуже любить все порівнювати з Ізраїлем, так от в цій країні, де влада дбає про своїх громадян, а не зневажає як в Україні, на 100 тис населення вакциновано вже 15%, а в Україні ще навіть і не думали про реєстрацію, закупівлі та логістику.
Тому що красти на дорогах, з коронавірусного фонду, купувати елітні машини, будинки, квартири, набагато легше, ніж забезпечити здоров’я нації. Краще ввести черговий карантин, покататись на лижах в Буковелі, бо втомився.. та заборонити труси продавати, бо то є страшенна небезпека…
Влада мерзотників та ворогів, яка повинна піти і якнайшвидше.
Коли я слухаю заяви Максима Степанова, то дуже шкодую, що в Сковородіно Амурської області РФ в 70-ті було дуже погано з презервативами, тому народився такий ушлий упир.
Такий упир, що провалив протидію коронавірусу.
Той самий Степанов, який провалив план вакцинації — і поки наші європейські сусіди уже склали програму вакцинації ми навіть і не починали.
Більше того — уродженець РФ лобіює російську бодягу, яку навіть на людях не тестували. І не хочуть колоти собі самі росіяни, згідно опитування «Левади» 49% проти.
Але ж є Україна, і лохи в Україні — можна обколоти сранню їх.
Мабуть, чи не уперше в житті я проти такої вакцинації. Уродженець РФ і людина, чия родина дуже збагатилась через ковід — має піти нах. Або бути винесеним.
Якщо вакцинуватись, то пфайзером, модерною чи астразенекою. А Максим Степанов міг би публічно вколотись бодягою, якщо вона так йому дорога.
І пам’ятайте — РФ хоче продавати нам цю вакцину, щоби українські грошики пішли на її армію і нове озброєння, яке вбиває наших героїв на Сході. Яке допомагає перетворити Крим в безводну військову базу. І ті грошики, на які РФ далі утримуватиме п’ять каналів і кілька проросійських політичних проектів на території України.
Стоп російській бодязі. «Біоліку» бойкот! Або сертифікована вакцина світового гіганта, або накуй!

Это ответ человека Зеленского на недоуменный вопрос журналистов «с хера ли русскую бурду позволяете регистрировать куму путина».
Типичный представитель команды Зеленского. «Какая разница» — шмурдяк (от российской конторы, которая делает биологическое оружие) колоть, так шмурдяк. Все равно не себе и не своим — да и хозяева из кремля похвалят.
«Эта все палитика!Ви не думаете пра прастых украинцев! А мы вместе с кремлем — думаем!»
А пока ловите лохдаун в исполнении заслуженного артисты по игре на рояле. Который сейчас где-нибудь в Омане или на Мальдивах на песочке лежит и над лохами ржет.

Поделиться:
Загрузка...