Який король, така і свита

122

В психології є такий кумедний парадокс, який називається ефектом Даннінга-Крюгера. Його суть в тому, що профани ніколи не зрозуміють помилковість своїх рішень, тому що вони профани.

Чудове пояснення тієї ситуації у якій опиналась Україна при владі «слуги».

Проте коли будете дивуватися черговій витівці якогось «слуги», пам’ятайте, що відповідальність за увесь цей абсурд несе особисто Володимир Зеленський. Уся ця зелена рать заїхала на державні посади й у депутатські крісла на особистому рейтингу Володимира Зеленського. Це він прорубав вікно можливостей для усіх самовпевнених нахаб, які думали, що зможуть без будь-якого досвіду управляти такою великою країною. Це його команда і прямий наслідок його політики.

Тому це особисто Володимир Зеленський радить бабі Любі продати собаку, кнопкодавить і замовляє повій в Верховній Раді. Не треба замилювати очі тим, що «цар добрий, бояри погані». Тут скоріше, який король, така і свита. А король голий. Хоча сам цього не визнає ніколи. Зрозуміло чому.

Олексій Гончаренко

Немає ніякого брагара, гвалтівника іванісова, яременка, богуцької, єрмака, арахамії чи будь-якого іншого «слуги».

Є володимир зеленський.

І саме володимир зеленський несе персональну відповідальність за всі дії і всі висери його «команди», оскільки всі (чи майже всі) члени його «команди» потрапили у владу завдяки його персональному вибору, його персональному рейтингу.

І за «старих людей на місцях» володимир зеленський теж несе персональну відповідальність. Оскільки за 9 місяців, маючи в середньому 73% підтримки, можна було замінити «старих» на «нових», з числа тих, які тебе підтримували.
А те що він не замінив і те, що йому підходить такий стан справ — це виключно його персональна відповідальність.

Mason Lemberg

Дані опитування свідчать, що рейтинг Зеленського впав до 49,4%.
Це все ці люди, які за нього голосували та тепер розчарувались. Тепер їм кажуть, що треба продати собак, щоб сплатити комуналку, їм це не подобається, вони носом почали крутити.

Це люди, які повірили в мрію, в голого короля, який зробить усіх щасливими, а потім побачили, що залишились з дулею в кишені. Звичайно це приносить розчарування, та хочу сказати їм, що ходити з цією дулею доведеться ще п’ять років.

Але наш народ не переможний у своїй більшості, він готовий бачити невігласів в парламенті, які не знають провідних фахівців, замовляють проституток, чухають яйця, платять шалені гроші за те, щоб натискали кнопки, та ще купу іншого лайна.

Вони готові чути брехню, популізм, вірити в нього і не нести відповідальності за свій вибір. І за доброю традицією, починати з часом знов жалітись, що розчарувались у владі. Це люди без критичного мислення, а іноді взагалі без прояву інтелекту.

Наш народ не може думати наперед, він готовий стрибати на граблях постійно та з наполегливістю.

Але скоро рейтинг повністю впаде, та маніпуляції не допоможуть, а розраховувати на допомогу з боку РФ, слугам не варто, бо винесуть ще швидше.

Тому президенту треба готуватись, що він ввійде в історію, як найбільша помилка виборця в сучасній історії України.

Semen Kabakaev
Поделиться:
Загрузка...