Zеленський перебрався до Саудівської Аравії, де підписує нові меморандуми й обіцяє продовжити за рахунок українців і далі за грубі гроші шейхів закривати небо над країнами Затоки. Окрім іншого, він там зустрівся з нашими військовими, яких сором’язливо перейменував на «військових експертів», що вже тиждень захищають ту далеку країну й яких він так вигідно продав, забравши з України. Масово розганяють фразу із коментаря Zеленського:
«Основне завдання наших експертів із захисту неба в цьому регіоні – виявити проблемні питання та визначити, які зміни потрібні, щоб посилити захист людей і життя від іранських «шахедів» і ракет. Обговорили ключові моменти, що потрібно для більшої сили захисту неба в Саудівській Аравії, і передусім це стосується підходів до збиття дронів. Україна готова до довгострокової і взаємовигідної співпраці».
Я до цього часу був переконаний, що під час війни на знищення в Україні основним завданням для наших військових є захист неба України. Але, коли ваша влада на стороні ворога, тоді все логічно. Судячи зі сказаного, наших військових Zе відправило на постійне проходження служби в саудівській армії й навряд, чи вони колись повернуться захищати українців.
І ще про цих «військових експертів». Це ті самі військові, й командири середньої й нижчої ланки, яких зірвали з бойового чергування у нас, буквально оголивши оборону цілих напрямків. Ще раз — це наші військові, а не якісь експерти, а те, що з них на час зустрічі із Zейлом зняли погони — це лише приховування злочину. Їх відправка для виконання бойових чи навчальних завдань за кордоном за Конституцією може відбуватися лише за рішенням Верховної Ради. Zейло скоїв злочин не лише проти безпеки країни та життя її громадян, він скоїв узурпацію повноважень парламенту й самовільно собі присвоїв повноваження конституційної гілки влади.
Тому він зараз почав відбріхуватися якимись «експертами». І ще це його совкова сутність. срср також ніби ж не відправляв військ, а лише «воєнних експертів» у «дружні країни». Там вони числилися воєнними експертами й радниками, хоча це були регулярні військові підрозділи. Але тоді брехали з чисто політичних причин. А нині Zейло бреше, щоб приховати два страшні злочини: порушення Конституції та умисне руйнування оборони Українського неба.
Vоvа поїхав до принців і шейхів отримувати оплату за проданих наших найкращих спеціалістів ППО та відібрану в України техніку? Зараз тішить своє самолюбство спілкуванням із коронованими особами в Саудівській Аравії. У нього взагалі якийсь пунктик в голові щодо монархів… А єрмаківський Умеров там уже й остаточно оселився. А що робити секретарю РНБО у воюючій країні?…
Принц ще відпрацьовує свою частину програми, а присутні арабські міністри навіть не приховують цілковитої байдужості. Я часто був учасником подібних (тільки реально змістовних) переговорів, у тому числі і в Ер-Ріяді. Тож може запевнити, що байдужість — це не норма. Переважно, якщо є на що, реагують і зацікавлено вслухаються всі присутні. А якщо нема…
![]()
![]()