Як буде виглядати звільнення окупованого Криму

4 178

Одразу після «дворцового переворота» та усунення від влади ВВХ в Криму розпочнеться панічний розпродаж нерухомості «понаехавшими» та колаборантами.

Ціни упадуть до 100 руб\м, але покупців не буде. Продавці зроблять із своїм житлом щось на кшалт «так не доставайся же никому» та в істериці кинуться на Керченський міст. Але він буде вже зайнятий колонами військової техніки.

Військові РФ в перший день «русского исхода» будуть продавати місця на танках та ракетних установках без багажу за 1 тис. доларів. На 2-й день – за 10. Поромів вже не буде, бо після достройки мосту їх продадуть на металолом, а гроші вкрадуть. Тому функції поромів візьмуть на себе моряки керченського портофлоту — катери, катеришки, суденця для очищення бухт від гімна та їн. Великі десантні кораблі, фрегати та підводні човни ЧФ РФ на допомогу не прийдуть, бо будуть за традицією славетного ЧФ повністю зайняті перевезенням сімей та майна адміралів, генералів та старших офіцерів.

Серед кинутих напризволяще молодших офіцерів та контрактників та їх сімей виникнуть озброєнні бунти проти начальства. Їх будуть подавляти частини спецназу. Зрозуміло, що військові РФ як справжні люди офіцерської честі не допустять, щоб на їхні місця сіли, встали, лягли якісь місцеві зрадники з кримських. Вони їх залишать і навіть будуть стріляти в тих, хто буде чіплятися за гусениці танків. Серед місцевих колаборантів прокотиться хвиля самогубств…

Як буде виглядати залишений окупантами Крим

Спрогнозувати, що зроблять окупанти з Кримським півостровом перед своїм відходом неважко. Треба лише оновити в пам’яті відомі сторінки давньої та сучасної історії. Все, що можна вивезти — вивезуть, що неможливо вивезти — буде поламане, виведено з ладу або знищене. В тому числі системи каналізації, водопостачання, енергетики, електростанції, котельні, трансформатори… Вивезуть все — аж до віконних рам, дверных ручок та водопровідних кранів. Не кажучи вже про експонати музеїв.

Неважко прогнозувати, що буде зроблено з історичними пам’ятками кримськотатарського народу. Бухти та водосховища будуть навмисне забруднені каналізацією та мазутом. Дамби водосховищ — відкриті або висаджені в повітря. Промислові об’єкти та комунікації — заміновані. Ліси та заповідники, сміттєзвалища — підпалені. Така ж сама судьба чекає нафтові та газові свердловини, трубопроводи, в тому числі морські підводні, лінії зв’язку.

Звичайно, паралельно з цим буде хвиля репресій та грабежів, погромів та розправ. В останню добу буде відключено «енергоміст» та підводний газопровод. А можливо — буде виведений з ладу і Керченський міст. Нова російська хунта, що перед тим здійснить «дворцовий переворот» з усунення вождя, звичайно заявить, що все це — стихійні ексцеси. Цей прогноз (його за бажанням можна легко деталізувати) — важливий. Саме він задає рамку для розуміння і планування перших кроків української держави, в тому числі в методах організації та потреби в кадрах першочергових спеціальностей…

Звільнення Криму виглядатиме так

Отже,

1) першими до Кримського півострову, з якого вже будуть бігти окупанти та колаборанти, увійдуть ЗС України, Національна гвардія (для окупантів — націки :), а також Сили спецоперацій та Нацполіція. До цього необхідно додати:

— Аварійно-рятувальні загони спеціального призначення,

— Державні пожежно-рятувальні загони ДСНС України,

— групи розмінування різних відомств,

— контрозвідка, розвідка, СБУ,

— прокуратура та військові суди (звичайно, читачі-«ватники» та колаборанти з мокалями трансформують це в трибунали та розстрільні команди — так, ватники, так і буде 🙂

2) водночас з ними увійдуть 26 військово-цивільних комендатур — по кількості міст та районів Криму (включно із Севастополем), а також декілька десятків комендатур для великих селищ.

3) паралельно почнуть роботу під військовим прикриттям служби державних відомств щодо енерго, водо-постачання, соцзахисту та ін.

4) водночас буде розпочато перепис населення звільненого півострову (дууже цікаво).

5) водночас буде розпочато створення тимчасових органів місцевого самоврядування за сприяння військово-цивільних комендатур…

6) за проханням населення до звільненого півострову увійдуть добровольчі батальйони «Айдар», «Азов» та ін… 🙂

7) Добровольчий корпус («Правий сектор») та фанати сімферопольскої «Таврії» йдуть поза конкурсом 🙂

В наступній частині розповімо, що вони будуть робити.

Цього хватить на рік…. А потім розпочнеться зовсім інша історія.

Андрей Клименко

Поделиться:
Загрузка...