Янелох, а президент

168

Человек с комплексами — это всегда непростая история. И для самого человека, и для окружающих. Особенно, если человек на вершине пирамиды, и от него напрямую зависят судьбы нижестоящих.

Я не знаю, что делала в детстве мама Римма с маленьким Вавой, била его мокрыми трусами по диатезной жопке или еще какие-то куртуазные педагогические развлечения, но комплексы она в нем вырастила всем на зависть, нам загляденье. Каждый величиной с птеродактиля.

И теперь президент большой страны доказывает на камеру, что он не лох и что ему сорок второй год пошел, а не шестнадцать.

Скоро на спор начнет императорским ху*ем сосульки сбивать. Таких людей всегда прикольно брать на «слабо». Спросить «а слабо лизнуть качели на морозе?», а потом смеяться прямо в выпученные глаза.

Беда только в том, что весь этот набор комплексов просчитали не только тетеньки из фейсбука. И неизвестно, какую ху*йню попросит сделать на «слабо» один Вова другого Ваву. Если бы просто лизнуть.

Олена Монова

Давайте трохи про минуле в контексті візиту мамкіного янелоха в Золоте.

— а пам’ятаєте як десь після інавгурації янелох зібрав журналістів на закриту зустріч і там обговорювалося питання звільнення моряків, яке мало відбутися ще тоді, тобто десь в червні? Тобто, станом на червень, янелох ймовірно мав розмови і ймовірно прийняв умови капітуляції.

— а пам’ятаєте як з 1 липня почалося «хлібне перемир’я» і те, що одною з його умов була відповідальність за обстріли? Поки не бачу ніякої відповідальності і її реалізації, але хто зна як то буде далі..

— а пам’ятаєте як янелох злив наші позиції в ПАРЄ і дозволив зняти санкції з росії бо йому щось там обіцяли?

— а пам’ятаєте як янелох десь на початку минулого місяця (тобто, на початку вересня) заявляв, що він би дуже хотів зустрітися з хйлом до кінця вересня?

— а пам’ятаєте як 1 жовтня нам втулили формулу штайнмайєра (про яку першими сказали кремлівські змі), згідно якої війська мали бути відведені ще 7 жовтня?

— а пам’ятаєте як пристайко десь 2-3 тижні тому обіцяв звільнення великої кількості заручників на наступному тижні? А пройшло вже 2 тижні з «наступного» тижня?

Все це є свідченням достатньо інтенсивних і закритих договорняків щелі з хйлом.
Тому він так і бикує.
Тому його припікає.
Тому він і їздить на передову знімати серіали для бдла.

Але навряд чи ці серіали комусь сподобаються, зважаючи на те, що за 5 років ми вже надивилися на той «мир», який пропонував нам хйло.

Mason Lemberg

У всій красі — той, який з придихом називає себе президентом, і впевнений, що він «не лох»

Панове військові, добровольці та ветерани — у вас є ще якісь сумніви, як до вас ставляться? І як будуть ставитися далі?

Ти не лох, Вова (ти ж так просив себе називати?)
Ти маленький самозакоханий хам. Геній некомпетентності і нахрапа.
Зараз тобі здається, що ти схопив Бога за все відразу. Думаєш, ноги можна витирати об все і об усіх?
Кураж?

Та ні. Ти вже багато зробив для того, щоб зіштовхнути в прірву країну.
А зараз почав рух до прірви сам.
Твій вибір.

Боже, як же тобі скоро буде по-дитячому хотітися відмотати життя назад. І просто залишитися на сцені.

Гліб Бабіч

Цікаво, чи воно второпало, що Янелох — це вже пожиттєво?

Karl Volokh

Лох — это судьба.

Елена Подгорная

Поделиться:
Загрузка...