Я б на місці Стефанчука почав хвилюватися

28
Коли на колишньому парламентському, а нині офісно-президентському телеканалі «Рада» пишуть великими літерами «Раптово помер» під не менш громадним обличчям Руслана Стефанчука, а десь збоку маленькими буквочками сповіщають, що це його співчуття з приводу смерті президента Європейського парламенту, то думки різні напрошуються. Бо ж у кожній помилці є тільки частина помилки… З Разумковим, бач, затягнули й тепер мають геморой на голову й менінгіт на задницю. Може й Стефанчук уже не повністю задовільняє?
А з приводу передчасної смерті Давіда-Марії Сасоллі дійсно сумуємо й поминаємо європейського політика добрим словом вдячності.
———————————-
Чи не за цей лист-відповідь на запит Ірини Геращенко так поспішають хоронити Стефанчука. Ні, тут я вже іронізую. Але насправді, це серйозно. ДБР та ГПУ скоїли посадовий злочин, грубо порушивши закон. Депутатська недоторканність скасована, але особливий порядок притягнення нардепа до відповідальності збережено. І це правильно, щоб не відбувалося різних хтивих мусорських фокусів, як приховане відкриття справ без адвокатів і самого звинувачуваного, який раптом про все взнає вже в суді, дріб’язкові розправи руками якогось тєрпіли-лейтенанта та інше. Депутат представляє інтереси десятків тисяч виборців і процедура його обвинувачення має бути бездоганною та гласною. Тому й є чітка вимога, щоб упродовж доби про оголошення підозри був поінформований голова Ради. Коли в нормальних країнах порушується процедура звинувачення або затримання, то навіть справу закривають. У нас «зелене правосуддя», тому це все поки лише дає аргументи в копилку захисту та в майбутній кримінал для цієї злочинної влади.
Поделиться:
Загрузка...